Home Kriptopara Haber Tom Lee: Kurumsal yatırımcı kripto piyasasında yatırıma başladı

Tom Lee: Kurumsal yatırımcı kripto piyasasında yatırıma başladı

Tom Lee: Kurumsal yatırımcı kripto piyasasında yatırıma başladı

brave
0

Fundstrat’ın kurucusu Tom Lee, kurumsal yatırımcı kripto piyasasında yatırıma başladığını duyurdu. CNBC programında 2019 ile ilgili düşüncelerini paylaştı.


Kurumsal yatırımcı kripto piyasasında işleme başladı

Lee, kurumsal yatırımcıların geçen yılki Ayı piyasasından etkilenmediğini ve bir sonraki kripto kabulunun kurumsal firmalardan geleceğini düşünüyor. Lee, sözlerine şöyle devam ediyor.

Teknoloji çağında herşey analogtan teknolojiye kayıyor. Dijital varlıkların da aynı doğrultuda yön alacağına inancım tam.

Mark Yusko, Morgan Creek Capital Management’ın CEO’su ve kurucusu, ABD hisse senetlerinden 10 yıl boyunca ümidi kesilmesi gerektiğini ancak kripto paralardan muhteşem geri dönüşler beklediğini söyledi.

“Biz, kripto paralar diye adlandırılan bu teknoloji dalgasının daha çok başındayız. Volatilite gerçek. Önümüzdeki 10 yıl boyunca asimetrik geri dönüşler bekleyen, portföyünün %1, 2, 3 ya da 4’ünü kripto paraya yatırsın. Çok devasa geri dönüşler olacağını düşünüyorum.

Yusko aynı zamanda 10 yıl içerisinde kripto paraların S&P 500‘den daha iyi performans göstereceğini ile ilgili iddiaya 1 milyon dolar yatırmayı düşünüyor.

Bu arada, Circle CEO’su Jeremy Allaire, kripto paraların tahvil olduğu ile ilgili iddiasını yeniledi. Tanımı daha netleştirince, bu paralar için piyasanın regülasyonu daha kolay gerçekleşeceğini söyledi. Ancak sonuçlarının tam olarak nasıl olacağını bilmediğini de sözlerine ekledi.

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave