Home Altcoin Ripple baz parite olarak güçlenmeye devam ediyor: 4 yeni çift eklendi

Ripple baz parite olarak güçlenmeye devam ediyor: 4 yeni çift eklendi

Ripple baz parite olarak güçlenmeye devam ediyor: 4 yeni çift eklendi

brave
0

Ripple baz parite alanını genişletmeye devam ediyor. XRP 4 yeni para ile kripto para borsalarından birinde paritelendirildi. Toplam parite sayısını 26’ya çıkaran borsanın 4 yeni işlem çifti hangileridir?

Ripple baz parite olarak güçleniyor!

2018’in 4. çeyreğinde günlük işlem hacminde % 240 büyüme kaydeden Bitrue Borsası, 2019’un ilk haftasında 5 parite eklemeyi planladığını duyurmuştu. Bu yüzden de takipçilerinden çok ihtiyaç duyulan XRP pariteleri hakkında geri bildirim istemişti. Bugün (7 Ocak Pazartesi) ise Bitrue, hafta sonuna kadar dört yeni XRP işlem çiftini destekleyeceğini açıkladı. Borsa’nın eklediği 4 yeni işlem çifti ise HOT / XRP; NPXS / XRP; NT / XRP; ve PRO / XRP olarak açıklandı.

(bknz: Ripple dünyanın en büyük islami bankalarından birini ağına dahil ediyor)

(bknz: 2019’da Zcash yatırımı yapmalı mıyım?)

Kripto para borsası Bitrue ticaret platformunu başlattığı gün (19 Temmuz 2018) XRP’yi de temel para birimi olarak destekledi. XRP’ye gösterdiği özel ilgi ve desteğin sonucu Bitrue, XRP topluluğu arasında popüler bir platform olmaya devam ediyor.

Borsa bugün Twitter’dan 4 yeni pariteyi şöyle duyurdu:

https://twitter.com/BitrueOfficial/status/1082204668447490048

Bitrue’da desteklenen Ripple baz parite sayısı 26’ya yükseldi

Bitrue daha önce de  (3 Ocak 2018 Perşembe günü), Bitrue TRX, XLM, NEO, GAZ ve OMG ile 5 yeni XRP paritesi eklediğini duyurmuştu. 4 Ocak tarihinde ise Borsa, başka bir XRP işlem çiftini ekledi (BEE / XRP). Bitrue tarafından desteklenen Ripple baz parite sayısı 22’ye yükselmiş oldu. Hafta sonunda Bitrue’de yeni eklenen çiftlerle birlikte Ripple baz parite sayısı 26’ya yükselmiş olacak.

İşte Platform’da desteklenen ve desteklenecek olan tüm işlem çiftleri:

BCH/XRP; ETC/XRP; GTO/XRP; GUSD/XRP; KNC/XRP; LINK/XRP; LTC/XRP; PAX/XRP; QKC/XRP; TUSD/XRP; WAN/XRP; WTC/XRP; ZRX/XRP; XRP/BTC; XRP/USDT; XRP/ETH; XRP/TRX; XRP/XLM; XRP/NEO; XRP/GAS; XRP/OMG; BEE/XRP; HOT/XRP; NPXS/XRP; DNT/XRP; ve PRO/XRP.

Bitrue’ya göre şu anda platformundaki en popüler işlem çiftleri BCH / XRP, ETC / XRP, LTC / XRP, ETH / BTC ve BTC / USDT’dir.

XRP şu anda CryptoCompare verilerine göre, son 24 saatte % 2.82 değer kazanarak 0.3651 $’dan işlem görüyor.

Kaynak

Ayrıca bknz:

Ripple XRP’nin gerçek değeri ne kadar? Coinmarketcap XRP’nin piyasa değerini yanlış mı hesaplıyor?

2018 yılı 264 Altcoin için mezar oldu

Ethereum artık yüzde 99 daha az enerji tüketecek

Justin Sun: Tron 2019’da Stellar XLM’yi geçecek!

 

 

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave