Home Altcoin Stellar kalitesini ispat etti-2019 yılı XLM için aksiyon zamanı

Stellar kalitesini ispat etti-2019 yılı XLM için aksiyon zamanı

Stellar kalitesini ispat etti-2019 yılı XLM için aksiyon zamanı

0

Stellar, finans ve bankacılık sektöründe alternatif bir ödeme aracı olarak kendini gösteriyor. 2019 yılı XLM için yeni açılımlara gebe. Stellar, IBM’le gerçekleştirdikleri işbirliğinin çerçevesini genişletmeyi planlıyor.


2019 yılı XLM için ne vadediyor?

Stellar, Ripple protokolü üzerine kurulmuş bir ödemeler teknolojisidir. İlk kurulduğu dönemlerde Stellar’ın hedefi bir pazar oluşturmaktı. Ancak şimdilerde güzel kurgulanmış finansal ve bankacılık sistemi olma yolunda ilerliyor.

Bitcoin ile Stellar arasında fon transferlerinin onaylanması bakımından önemli farklar bulunmaktadır. Stellar, transferlerin onaylanması için tüm ağı kullanmak yerine ağın gerekli bir kısmını kullanmaktadır. Bu sayede Stellar, Bitcoin’e göre aşırı hızlı transferler gerçekleştirebiliyor. Bu özelliği sayesinde Stellar, küçük işletmeler, bankalar ve ticari olmayan firmalar için kripto varlıklar arasında en iyi seçenekler arasında kendine yer buluyor.

Stellar’ın büyük kurumlar arasında yaptığı en iyi ortaklık ise IBM gerçekleştirdikleri iş birliğidir. IBM, Güney Pasifik’teki fon transferlerini Stellar üzerinden gerçekleştirmektedir. Eğer her şey yolunda giderse, XLM transferlerinin kapsamı daha da genişletilecektir.

Stellar, CoinMarketCap verilerine göre (06.01.2019, saat 16:30) 0,11 dolardan işlem görmektedir. Piyasa değeri ise yaklaşık 2,2 milyar dolardır. Kripto piyasalarında piyasa değeri açısından 7. sıradadır. Aşağıdaki grafikte Stellar (XLM)’in 3 aylık  performansını verilmektedir.

Kaynak

Tavsiye ettiğimiz yazılar

Justin Sun’ın 2019 Tron hedefi: Ethereum’u geçmek

Ripple’ın artıp artmayacağını twitter’a bakarak anlayabilirsiniz

Bitcoin yükseliş beklentisi artıyor

Litecoin fiyatı 2019’da Bitcoin’i yakalayabilir mi?

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave