Home Altcoin Short pozisyoncular, EOS fiyatında düşüş bekliyor!

Short pozisyoncular, EOS fiyatında düşüş bekliyor!

Short pozisyoncular, EOS fiyatında düşüş bekliyor!

0

EOS fiyatında düşüş beklentisi olanlara haberimiz var, EOS görüntüsü ufukta bir ayı piyasası daha gösteriyor. Ancak şunu göz önünde bulunduralım; kripto paraların gelecek fiyat tahminleri tam bir sanat ve bilim olduğu için hiçbir zaman kesin bir şey söyleyemeyiz.


EOS fiyatındaki düşüşü gösteren üçgen grafikleri pek iç açıcı değil!

EOS fiyatındaki düşüş işaretleri üçgen grafiklerde kendini gösteriyor. Ne zaman bir kripto para fiyat grafiği üçgen şeklini alsa, o o zaman paranın geleceğinin iç açıcı olmadığı ortaya çıkıyor. Repuzel tarafından ortaya konulan grafik, gelecek birkaç günün EOS açısından oldukça kritik günler olduğunu gösteriyor. üçgen kırılacak ama hangi yöne doğru hareket edecek bu henüz net değil.

EOS/USD fiyat grafiği için tıklayınız.

3,912 dolara kadar bir potansiyel kırılma bekleyebiliriz ama biraz zor görünüyor. Piyasanın şu an ki durumunu göz önüne alınca 1,886 dolara düşme ihtimali çok daha kuvvetli. Üzücü olan ise böyle bir sonucun yaşanmasının ayı piyasasının henüz bitmediğini bir kere daha kanıtlayacak olması.

Ayı baskısı 2 dolar ve aşağısını hedefliyor.

Daha önce de yazılmıştı, şu ana kadar olan kısa dönem EOS fiyatında bir ayı pozisyonunu bünyesinde barındırdı. EOS tüccarı Dee718’e göre EOS/USD paritesi aşağıya doğru devam edecek ve gelecek birkaç hafta içinde 2 doların altına düşecek. Grafikte aşağı inen ilk bacak fiyatı götürecek, ardından belki kısa süreliğine bir  2,7 dolar gerçekleşebilir.

Bu seviye bir kere ulaşıldı mı, EOS için gerçek ayı baskısı başlayacak. Dee718 bu konuda şöyle diyor:

“EOS değerinin 2,7 dolardan 1,55’e kadar düşecek ve Şubata kadar belki  daha da düşecek.ne olursa olsun hiç de güzel bir görüntü görmeyeceğiz ama bu senaryoyu kimse görmezden gelemez”

Short mu yapılmalı?

Kripto dünyasına dahil olan herkesin, kurumlar, yatırımcılar, spekülatörler hepsinin amacı para kazanmak. Piyasaya hemen gidip kripto para almak aslında öyle çok çabuk para kazandırmaz. Onun yerine bitcoin ve altcoinlerde long veya short yapmak aynı derecede hatta daha karlı olur. DChemist’e göre ise kısa süreli EOS shortu oldukça iyi bir kar getirebilir. EOS severler bundan pek hoşlanmayacak ama gerçekçi bir bakış açısıyla  olacak olan bu

Aslında kısa vadede çok uygun bir EOS fiyatı bekleyebilirz. 1,789 dolara yaklaşan bir düşüş olması ihtimal dahilinde. Bir kaç hafta önce de bu seviyeye ulaşılmıştı. Belkide tarih  kendini tekrar edecek ne dersiniz

Kaynak

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave