Home Ethereum Yaklaşan Constantinople hard forkuna bir destek de OKEx’ten

Yaklaşan Constantinople hard forkuna bir destek de OKEx’ten

Yaklaşan Constantinople hard forkuna bir destek de OKEx’ten

brave
0

 

Constantinople hard forkuna günler kala Ethereum göz doldurmaya devam ederken, destekler de çoğalmaya başladı. Ethereum’a en son destek ise kripto borsası Okex’ten geldi.


Constantinople hard forkuna destekler artıyor!

Constantinople hard forkuna destekler artıyor. Öne çıkan kripto borsası  Okex 7,080,000 blok yüksekliğinde gerçekleşmesi planlanmış yaklaşan Constantinople hard fork’u için Ethereum (ETH)’a desteğini ilan etti. Net tarih belli olmamakla birlikte olayın 14 Ocak ile 18 Ocak tarihleri arasında gerçekleşmesi bekleniyor. OKEx desteğini, Binance’ın açıklamasından hemen sonra ilan etti.

OKEX kullanıcılarına hard fork sırasında tüm teknik  gereklilikleri yerine getirecekleri teminatını veriyor. Ayrıca  eğer bir airdrop gerçekleşirse kullanıcılarına dağıtacaklarını tüm kripto toplululuğuna da duyurdu. The OKEx açıklaması  özetle şu şekilde:

” Varlığınızı güvence altına  almak için, Ethereum tokenlerinizi OKEx’e yatırmanızı öneriyoruz.  Hard fork için gereken tüm teknik özellikleri biz yerine getireceğiz. Hard fork sırasında eğer herhangi bir airdrop gerçekleşirse, proje ekibi bizimle airdrop@okex.com adresinden temasa geçmekten büyük memnuniyet duyacak. Tokenleri aldıktan sonra kullanıcılarımıza dağıtacağız.

 Diğer ETH hardforklarında airdroplar var mı?  

Yazının hazırlandığı sırada  Ethereum Classic Vision ve Ethereum Nowa hard forkları ile ilgili olarak olası airdroplar hakkında haberler geliyor. Ancak henüz resmi ağızdan bir doğrulama olmadı.

Ethereum Classic Vision , Ethereum’un 11 Ocak’ta, Constantinople’dan önce gerçekleşecek hard forku. Tüm ETH sahipleri cüzdanlarındaki her ETH’ye karşılık 3 ETCV alacaklar. Bu hard fork Ethereum ve Ethereum Classic için bir kaldıraç görevi görecek. Pos madenciliğini, shardingi tanıtacak ve piyasasın mevcut pek çok sorununu çözecek.

12 Ocak’ta gerçekleşecek Ethereum Nowa’da ise her ETH sahibi 1 ETN alacak. Ancak bu konuda forumlarda bu hard forkun bir aldatmaca olabileceği yönünde bazı uyarılar yapılıyor . Kullanıcıların ETN hard forkuna karşı dikkatli olmalarını öneriyoruz.

Herhangi bir airdrop için Binance ya da OKEx ile ETH’lerinizi güvenceye alın 

Constantinople hard forkuna günler kala ETH’nizi güvenli borsalarda tutmanızı öneririz. Binance ve OKEx güvenilecek borsalar. Eğer bir hard fork yasalsa, bu borsalar airdropları kolaylaştıracaktır.

Kaynak

 

.

 

 

 

 

 

 

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave