Home Altcoin ICO’lar için yeni dönem! Binance borsası devreye girdi

ICO’lar için yeni dönem! Binance borsası devreye girdi

ICO’lar için yeni dönem! Binance borsası devreye girdi

0

ICO’lar için yeni dönem mi başlıyor? Yeni yıl başlarken Binance borsası kendine ait Binance Launchpad platform vasıtasıyla kısa süre içinde, her ay yeni token fon artırımına gidebileceğini duyurdu.


Binance Launchpad, blockchain projelerinin fon artırımına ve kripto atmosferi boyunca daha geniş network destekçisine ulaşmalarına yardım amacıyla kurulan bir girişim.

Binance’ın 10 milyonluk kullanıcısı vasıtasıyla projelere fon sağlama seçeneği sunmanın yanında Binance bu blockchain projelerine danışmanlık ve eğitim de sağlıyor.

Onaylandı: 12 şirket Ripple’ın teknolojisi xRapid çözümüne geçiyor

Tahmin edebileceğiniz gibi bu uygulama süreci oldukça seçici. Her proje için Binance, nispeten olgun aşamadaki proje gelişimi ve geniş ölçekte kabule hazır olup olmama gibi faktörleri tanımlamak için titiz bir süreç uyguluyor.

Binance kullanıcıları her özellikli proje tokenine yalnızca Binance hesap doğrulamasını tamamladıktan sonra ulaşabiliyorlar.

Rakamlar yalan söylemez- Bitcoin hiç olmadığı kadar güçlü

Launchpad ile ICO’lar için yeni dönem mi başlıyor?

Binance Launchpad bir süredir mevcut ve 2017’nin sonlarında bazı başarılı projeler yaptı. Buna Bread(cüzdan) ve GIFTO da dahil.

O zamandan beri Launchpad yeni bir proje desteklemedi. En belirgin sebepler muhtemelen ayı marketi ile birlikte düzenleme sorunları ve özellikle de ICO marketteki düşme olabilir.

Eğer sorun bu idiyse, Launchpad’ın canlanması ve yaklaşmakta olan BitTorrrent ve Fetch AI(yapay zeka) duyuruları Binance’ın ICO’lara olan güveni yeniden kazandığının göstergesi olabilir.

Yeni tokenlerin Launchpad yolu ile lansmanı tüm kripto market için sadece bir boğa sinyali olarak kalmıyor aynı zamanda bazı oyuncuların hala ICO modeline inancını da gösteriyor.

Nihayetinde Binance’ın başarısı ve saygınlığı temelinde sanki, ümit veren ICO projelerini tespit için Launchpad’dan başka bir yol yokmuş gibi görünüyor.

Portföyünüzü kontrol edin- Bitcoin yakın gelecekte 5.000 doları yeniden test edebilir

Binance’ın titiz inceleme sürecinden geçmeyi başarıp onayını kazanan projeler muhtemelen yakın takip edilmesi gereken ve potansiyeli olan projeler olacak. Ancak yatırım yapmadan önce daima kendi araştırmanızı yapmayı ihmal etmeyin.

Güncel kripto para değerlerini buradan görebilirsiniz.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave