Home Kripto para Haber Borsa Haber Binance Ethereum Constantinople hard forkuna destek verdiğini açıkladı!
koinmedya_brave

Binance Ethereum Constantinople hard forkuna destek verdiğini açıkladı!

Binance Ethereum Constantinople hard forkuna destek verdiğini açıkladı!

0
“sportsbet”

Binance Ethereum Constantinople hard forkunu desteklediğini duyurdu. Ethereum’un 16 Ocak’ta yapılması planlanan Constantinople hard forkunun Ethereum’un yükselişinin sebeplerinden biri olduğu tahmin ediliyor. İşte Binance’dan yaklaşan hard fork açıklaması…

Binance Ethereum Constantinople hard forku ile ilgili hangi açıklamayı yaptı?

Ethereum 2019’a ralli ile başladı ve piyasa kapitilizasyonu sıralamasında yeniden 2. sıraya yükseldi. Bu yükselişin nedenleri arasında Ethereum 2.0 yükseltmesi ile saniyede 14 işlemden 14.000 işlem kapasitesine ulaşması ve yaklaşan Constantinople hard forku gösteriliyor. (bknz:Neden Ethereum 2019’a ralli ile başladı?)

Tartışmasız en popüler kripto para borsalarından biri olan Binance Ethereum Constantinople hard forkuna olan desteğini bugün açıkladı. Borsa ETH sahiplerinin, blok yüksekliği güncellenmeden önce mevduatların tam olarak işleme konması için yeterli süre tanımasını istedi. Borsa ayrıca, yatırımcılara hardfork ile ilgili gereken tüm teknik ayarlamaları yapacağı konusunda güvence verdi. Binance Ethereum Constantinople hard forku ile ilgili şöyle bir açıklama yaptı:

“Binance hesaplarında ETH bulunduran tüm kullanıcılar için tüm teknik gereklilikleri yerine getireceğiz.

Hard Fork Blok Yüksekliği: 7,080,000

Tahmini Süre: 2019/01/14 ve 2019/01/18 arasında”

Beklenen hard fork, toplulukta yoğun ilgi gördü, ancak hard fork daha fazla fork ile de sonuçlanabilir. Çünkü, topluluğun geliştiricileri ve üyeleri, Ethereum ağını geliştirmek için kendi sürümlerini uygulamak istiyorlar. Ayrıca Ethereum World News tarafından yayınlanan bir rapora göre, hedef blok yüksekliği 7.080.000 olduğundan dolayı, fork beklenen süreden önce de gerçekleşebilir.

bittrt_koinmedya

Binance, ETH topluluğunun bu düşüncesine karşılık olarak söyle bir açıklama yaptı:

“Constantinople hard fork süresince herhangi başka bir hard fork veya airdrop düşünülüyorsa bunlarla ilgilenen proje ekiplerini daha fazla bilgilendirmede bulunmaları için airdrop@binance.com adresinden bizimle iletişime geçmeye davet ediyoruz.”

En büyük Altcoin Ethereum’da neler oluyor?

Ethereum, 2018 Kasım ayından beri piyasa kapitilizasyonu bakımından üçüncü sıradaydı. Ancak dün (2 Ocak) yükselen piyasa değeri ile Ethereum kaybettiği 2.liği yeniden kazandı. Yazının yayınlandığı sırada 15,45 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip olan ETH 148,32 dolardan işlem görüyor. Geçtiğimiz hafta boyunca % 21,30 artış kaydeden ETH, son 24 saat içinde % 1,99 oranında değer kaybetti.

(bknz:Ripple baz para olma alanını genişletiyor – XRP 5 yeni para ile daha listelendi!)

Yaklaşan hard forkun, Ethereum ağını geliştirmesi ve topluğun ihtiyaç duyduğu önemli değişiklikleri getirmesi bekleniyor. Hard fork’a 2 hafta daha kala, ETH kripto topluluğunda hard fork’a yönelik heyecan ve merak devam ettiği için ETH’nin yükselişe devam etmesi bekleniyor.

Kaynak

Ayrıca bknz:

Bitcoin kullanıcıları için Apple ürünlerinden vazgeçme zamanı geldi mi?

İşte Ripple’a yatırım yapan 10 ünlü şirket!

 

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

coinajans
cryptopazar_koinmedya
0
0
0