Home Altcoin Stellar (XLM) kurucusu: Başta Tron olmak üzere kripto projelerin birçoğu çöp!

Stellar (XLM) kurucusu: Başta Tron olmak üzere kripto projelerin birçoğu çöp!

Stellar (XLM) kurucusu: Başta Tron olmak üzere kripto projelerin birçoğu çöp!

0

Stellar (XLM) kurucusu Jeb McCaleb, Yahoo Finance’a verdiği röportajda kripto para sektörü hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Jeb McCaleb, kripto para piyasasının zaman içerisinde kendisini toparlayacağını ifade ediyor.


Stellar (XLM) kurucusu Tron için çöp dedi

Ripple’dan ayrılarak Stellar’ı kuran McCaleb, kripto para piyasasının son dönemde aslında iyiye gittiği görüşünde. Yahoo Finance’e konuşan Stellar (XLM) kurucusu kripto para projelerinin yüzde 90’ının çöp olduğunu da söyleyerek şu açıklamalarda bulundu.

Tron gibi şeyler sadece çöp. Ancak insanlar, teknik olarak çalışmayan bu şeylere tonlarca para harcıyorlar. Yalnız şunu da ifade etmekte fayda var her soruna kapsamlı bir çözüm sunan hiçbir kripto para birimi platformu yok.

Geçtiğimiz yılın (2018) kripto endüstrisi için kötü bir yıl olup olmadığı sorulduğunda Stellar (XLM) kurucusu McCaleb, büyümenin ve benimsemenin durgunlaştığı tipik bir ayı piyasası yerine her şeyin sakinleştiği bir dönem olarak 2018’in tanımlanabileceğini söyledi.Sözlerini şöyle sürdürdü:

Bitcoin’in iyi olduğu, bazı alanlarda Ethereum’un iyi olduğu, bazı alanlarda da Stellar’ın iyi olduğu şeyler var. Ve hiçbiri her şeyi iyi yapamıyor. Bu yazılımın hangi alanda nasıl çalıştığı ile alakalı. Bitcoin Blockchain’i olacak diye bir şart yok önemli olan halka açık bir Blockchain olması, bu noktayı kaçırıyorsunuz.

Stellar’ın kurucusunun neden özellikle Tron’a yüklendiği bilinmiyor fakat Tron özellikle 2018’in son dönemlerinde ayı piyasasına direnen en büyük kriptoların başını çekiyor. Tron ile ilgili gelişmeleri daha önce sitemizden takip etmiştiniz.(Bknz:2019 yılında Tron almalı mıyım? TRX tahminleri)

XLM Tokeni Eylül 2018’de, kripto para borsası OKCoin’in XLM’yi listeleyeceğini açıkladıktan sonra% 20 artmıştı. Stellar için kayda değer bir diğer gelişme 10 Eylül’de Lightyear şirketi  (Stellar Kalkınma Vakfı destekli ticari işletme) tarafından Chain, Inc.’in satın alınmasıydı. Duyuru ile ilgili resmi bir blog yazısında açıklandığı gibi Lightyear ve Chain markaları şimdi InterStellar olarak anılıyor.

En büyük 6. kripto para Stellar (XLM), yazımızı yayına hazırladığımız şu zamanlarda 0.11 dolar değerinde işlem görüyordu.(Bknz:2019 yılında Stellar XLM almalı mıyım? XLM fiyat tahminleri)

Kripto para piyasası ve Coinlerle ilgili son dakika gelişmelerini en hızlı şekilde öğrenmek için Twitter hesabımızı takip ediniz. https://twitter.com/koinmedya_?lang=es

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave