BTC : 64433 ₺ ETH : 1689 ₺ XRP : 1.4 ₺ LTC : 310.6 ₺ USDT : 6.837 ₺ XLM : 0.5459 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. 2019 için Ripple CEO’su Garlinghouse’dan 2 önemli öngörü

2019 için Ripple CEO’su Garlinghouse’dan 2 önemli öngörü

2019 için Ripple CEO’su Garlinghouse’dan 2 önemli öngörü
0
huobi_koinmedya

2019 için Ripple CEO’su Garlinghouse pozitif bir tablo çiziyor. Dünya Ekonomik Formu’nda kripto para ve Blockchain teknolojisinin bugünü ve özellikle bu sene sektörün nereye gideceği konusu tartışıldı.


2019 için Ripple ve Blockchain öngörüleri

Ripple CEO’su Garlinghouse’un tahminleri oldukça cesur ve umut dolu. Örneğin bankaların kripto paraların geleceğinde kesinlikle önemli bir rol oynayacağına inanıyor. Blockchain teknolojisinde oyun endüstrisinin şu zamanlarda değerinin altında olduğunu vurgulayan Ripple’ın patronu, bu durumun önümüzdeki dönemde değişeceğini söyledi.

2018 yılı gelgitlerle dolu bir yıldı diyen Ripple CEO’su, 2019 yılında gerçek kullanım senaryolarının artacağı ve olgunlaşmanın yaşanacağı bir dönem geçireceklerini ifade etti. ABD’deki düzenleyicilerden de bu teknolojiler ile ilgili yaklaşımlarının daha şeffaf olacağını düşündüğünü belirten Garlinghouse, kripto para piyasasının gelişmiş düzenlemelere ihtiyaç duyduğunu ve daha ciddiye alınacak projelere yönelmesi gerektiğini belirterek bankaların önemine vurgu yaptı. (Bknz:Ripple ve XRP sınır ötesi işlemlerde devrim gerçekleştiriyor)

Geleneksel bankaların bu sektörde konumu önemli ve onları 2019 yılında gözetim altında tuttukları kripto para birimleri ile birlikte görmeye başlayacağız.

Blockchain oyunları

Garlinghouse’a Zynga’nın kurucusu Eric Schiermeyer tarafından 2019’da Blockchain oyunları hakkında düşüncesi ve ayrıca Blockchain platformundaki oyunların ana akım adaptasyonunu desteklemede potansiyele sahip olup olmadığı sorulduğunda şöyle cevap verdi:

koinmedya_brave

Oyun endüstrisinde Blockchain yeterince kullanılmıyor. Blockchain teknolojisi özellikle bu sektörde oldukça verimli ve inanılmaz. XRP Defterinde de bir çift var ve 2019’da bu oyunların çok ilgi çekeceğini düşünüyorum. Oyunlar bu endüstride çok etkin kullanılabilir.

Ripple’ın son raporları oldukça şaşırtıcı. Şirketin en son raporu Ripple’ın ne kadar XRP Tokeni sattığını ortaya koyuyor. Rakamlar Ripple’in dijital varlığını satın alan kurumsal şirketlerin sayısında büyük bir artışın gerçekleştiğini gösteriyor.

Ayrıca XRP’nin 2018 yılının 4. çeyreğinde 30 kripto para borsasında listelenmesi de oldukça önemli. 2019 için Ripple ve tüm kripto para piyasasından olumlu beklentiler var. Başarılı bir yıl olacak mı bunu zamanla göreceğiz.(Bknz: Ünlü şirketin Ceo’sundan 2019 için kripto para piyasası öngörüleri)

Kripto para piyasası ve Coinlerle ilgili son dakika gelişmelerini en hızlı şekilde öğrenmek için Twitter hesabımızı takip ediniz. https://twitter.com/koinmedya_?lang=es

Etiketler: