BTC : 79737 ₺ ETH : 1.723 ₺ XRP : 43.76 ₺ LTC : 7.659 ₺ USDT : 338.5 ₺ XLM : 0.2253 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Gözünüzü Bu 4 Kripto Paradan Ayırmayın

Gözünüzü Bu 4 Kripto Paradan Ayırmayın

Gözünüzü Bu 4 Kripto Paradan Ayırmayın
0

Kripto para piyasasında bir çok yatırımcı, 10x, 20x veya 100x yapacak kriptoyu ararlar. Her ne kadar bir çok proje yatırımcısına böyle kazançlar vermesede, binlerce kripto arasında değerli inciler bulmakta mümkün.


 

2018”in Sonuna Kadar Takibinizde Olması Gereken 4 Kripto

 

En önemli soru şu, yatırım yapmaya değip değmeyeceği ve yatırımınızın kaç katı olarak geri döneceğidir. 2018 yılının geri kalan kısmında takip etmeye değer 4 kriptoyu sizin için araştırdık.

koinmedya_brave

Quantstamp


2018 DE yükselecek 4 kripto

Akıllı sözleşmeler tasarlamak oldukça karmaşık bir süreçtir. Bu nedenle, potansiyel hatalar ve güvenlik açıkları riski daima vardır.  Quantstamp ekibi güvenlik sözleşme protokolü aracağıyla, akıllı sözleşmelerinin oluşturulmasını ve çok daha güvenli hale getirilmesine odaklanıyor.

Güvenlik protokolleri, akıllı sözleşmelerdeki zayıf noktaları bulmak ve akıllı sözleşme tasarlamadan önce geliştiricelere rehberlik etmek üzere tasarlanır. Gizlilik ihlalleri tespit edilmediği zaman, yatırımcıların fon kayıpları yaşaması riski doğurur.  Quanntstamp protokole katkıda bulunan öneriler doğrultusunda sürekli geliştiriliyor. Katkıda bulunanların çoğu güvenlik uzmanı, teklifler topluluk üyeleri tarafından ayrıca oylanıyor. Quantstamp akıllı sözleşme içerik oluşturucuları, QSP tokenlerinde hata bulucular için bir ödül programı uyguluyor. Bu “ödül avcıları”, QSP tokeninin akıllı sözleşme tasarımında hataları bulmaya çalışan yetenekli programcıların  ilgisini çekiyor.

Quantstamp, Ethereum blockchain’i temel alıyor. Quantstamp protokolü NEO, Lisk veya Waves gibi diğer blockchain platformlarında başlatılan akıllı sözleşmeler için de kullanılabilecek güvenlik donanımına sahip. 2018’in geri kalanında Quantstamp’ın başarılı olması için 2 önemli aşama var. Kendi ana ağlarına(Mainnet) Ağustos ayında geçecekler. Akıllı sözleşme sigortası mekanizmasına ise Ekim ayında geçecekler. Bu iki kilometre taşına yaklaşırken fiyat yukarıya doğru ivme alacaktır. Coinmarketcap‘dan toplam arz ve piyasada bulunan QSP tokenlerini inceleyebilirsiniz. Quantstamp tokenlerini  saklamak için  MetaMask cüzdan kullanabilirsiniz

Origintrail


2018 DE yükselecek 4 kripto

Tedarik zinciri blockchain teknolojisine en çok ihtiyaç duyan sektörlerden, Tedarik zincir yönetimi küresel olarak dağınık organizasyonlardan gelen teslimatları pürüzsüz bir şekilde dizayn etme sürecini kapsıyor. Şu an kullanılan yöntem ve stratejiler oldukça hantal denebilir.Sistemin erkasında dönen verinin takibi ,ürün ve hizmetlerin kalitesinin güvence altına alınması son derece karışık bir süreçtir.

Origintrail , tedarik zinciri sürecinde var olan yapıyı bozmayı hedefleyen bir blockchain projesidir. Merkezi olmayan platform, şirketlerin tedarik zinciri verilerini paylaşmalarına ve süreci daha şeffaf hale getirmeye odaklanmıştır. Sektörde iki önemli rakibi var diyebiliriz (VeChain ve WaltonChain)

Origintrail platformu,  işletmelerin optimize edilmiş verimli, tedarik zinciri yönetimi ile ciddi oranda tasarruf etmelerine imkan verecek. Tedarik zinciri katılımcılarının verileri güvenilirliğini ve kalitesini korumak için ortak kontrol algoritmaları ve yöntemleri tasarlanmıştır..

Origintrial oldukça iddalı bir yol haritasına sahip, 2018’in 3. çeyreğinde hem Testnet hemde Mainnet yayına alınacak.Ayrıca Origintrial token sahiplerininde oylaması ile 30 yeni projeye başlayacağını açıkladı.

Origintrail (TRAC) tokenlerini  bu borsalardan alabilirsiniz ve tokenleri saklamak için  MetaMask cüzdan  kullanabilirsiniz.

QLINK
2018 DE yükselecek 4 kripto

Qlink , dünyanın ilk merkezi olmayan mobil ağıdır. Bu blockchain hedefi, eşler arası bir mobil ağ platformu kurmak ve kendini  mobil ağ endüstrisinde kuralları yıkmaya adamıştır.  Müşteriler için mobil uygulamalar son derece maliyetlidir. İhtiyaç duydukları uygulama ve veriler için yüksek miktarda işlem ücreti ödemek zorunda kalıyorlar. Bununla birlikte mobil ağ aboneliklerinin erimli olduğuda pek söylenemez.Ay sonunda gördükleri yüksek rakamlardan dolayı platformu terk ederler. Kullanılan Wİ-fi ağlarının riskli olması ayrıca bir konudur. Orta seviyede bir hacker’ın saldırısına maruz kalındığında kaybedilecek çok şeyimiz olabiliyor.

Qlink’in oluşturmaya çalıştığı platform son derece güvenli müşteriler isterlerse kullanılmayan internet paketini Wi-fi aracılığı ile QLC karşılığında satabilirler. Ve bundan para kazanabilirler. Bir başka satış hizmeti ise fazladan bulunan SMS’leri QLC karşılığında satma imkanınızın olması.

Qlink NEO altyapısını kullanıyor. Proje bu yıl ciddi mesafeler alabilir SMS ve Wi-Fi satış hizmetleri yayına alınmış durumda sadece daha da yaygınlaşması bekleniyor.  QLC tokenlerini borsalardan  satın alabilir ve NEOcüzdanında saklayabilirsiniz.

Polymath
2018 DE yükselecek 4 kripto

Polymath ile Kripto para sermayenizi artırabilirsiniz. Polymath,  hisseleri (hisse senedi) tokene dönüştüren  (güvenlik tokenleri) bir platform kurmak istiyor. Polymath kripto para projelerine yeni başlayan şirketlerin (ICO) karşılaşabilecekleri teknik ve yasal sorunları aşmak için  platformun kullanılmasını istiyor. Buna göre yeni başlayan bir şirketin hisseleri tokenlere dönüştürülecek yatırımcılar bir nevi hisse senedi sahibi olacaklar. Dolayısıyla ICO, Güvenlik Token Tekliflerine (STO) dönüşmüş olacak.

Polymath tokenleri coinmarketcap’da POLY olarak listeleniyor. KYC işlemleri için blockchain startup’ı olan SelfKey ile ortaklık kurdu.

Tahviller, girişim sermayesi ve özel sermaye gibi varlıklar geleneksel yollara göre, kolayca nakledilebilir bu çok büyük bir avantajdır. Piyasada çalışmama ihtimali yok denebilir. Menkul kıymetler, trilyonlarca dolarlık bir hacime sahiptir ve blockchain teknolojisinin bu menkul kıymetleri tokenize (güvenlik tokeni)etmesi yeni bir eğiliminde başlamasına neden olabilir.

Poliymath piyasaya güvenlik tokeni vererek girmeye çalışan şirketlere platformunu sunabilir yasal süreçlerle zaman kaybetmelerini engelleyebilir. Dolayısıyla güvenlik tokenleri pazarında lider bir endüstri oyuncusu haline gelebilir.  Şirketin tahminlerine göre, güvenlik tokenlerinin piyasa hacmi  2020 yılına kadar 10 trilyon dolar değerinde olabilir.

Polymath (POLY)  tokenlerini borsalardan  satın alabilirsiniz ve saklamak için  MetaMask cüzdan  kullanabilirsiniz.

Bu 4 proje yüksek risk ve yüksek kazanç oranına sahiptir. Bununla birlikte, potansiyel kazancın, riske göre daha önde olduğuna inanayoruz. Yatırımcı olarak bahsi geçen bu 4 kriptonun yol haritasını iyi incelemenizi tavsiye ederiz.

 

Yasal Uyarı: Bu makale finansal bir tavsiye değildir ve her zaman kendi araştırmanızı yapmalısınız. Kaybetmeyi göze alabileceğinizden daha fazla yatırım yapmayınız.