Home Altcoin 2019 yılında Cardano almalı mıyım? ADA Coin tahmini

2019 yılında Cardano almalı mıyım? ADA Coin tahmini

2019 yılında Cardano almalı mıyım? ADA Coin tahmini

0

2019 yılında Cardano (ADA) ‘ya yatırım yapılır mı? Geçtiğimiz birkaç ay boyunca, Cardano (ADA), piyasadaki diğer birçok kripto para birimine kıyasla istikrarlı bir tablo çizdi. Kripto para tam potansiyeline ulaşmamış olsa bile son zamanlarda şirketin bültenlerinden ilerlemeler kaydettiği anlaşılıyor. Cardano ekibinin bültenleri, başarılarının ve yılın bir sonraki çeyreğine ilişkin planlarının açık ayrıntılarını içeriyor.


2019 yılında Cardano almalı mıyım?

Cardano ekibinin planları gerçekleşirse, ADA portföyünüzde olmasını tavsiye edebileceğimiz kripto para birimlerinden biri. Cardano için kripto para piyasasında olumlu havaya göre 1 dolara kadar yükselebileceği öngörülüyor. Yazımızı yayına hazırladığımız şu zamanlarda ADA Coin Coinmarketcap sıralamasında 11. durumda ve 0.04 dolar civarında işlem görüyordu.

Cardano’nun en önemli başarılarından biri, önceki versiyona göre daha gelişmiş, daha güvenli ve daha verimli kullanım sağlayan yeni kağıt cüzdan (paper wallet) tanıtımıdır. Kripto paralarla ilgili mevzular açıldığında genelde cüzdanlar ikinci plana atılır, Coin’in değeri, platformun sağlamlığı, kullanılabilirliği v.s gibi konular ön plandadır fakat cüzdanlar kripto paranın muhafazası açısından çok önemlidir. Dolayısıyla bazen kripto paranın dahi önüne geçer. Coinleri saklamak için yatırımcının güvenli bir yere ihtiyacı her zaman vardır. Yeni Cardano cüzdanı, yatırımcıların kriptolarını muhafaza etmede güvenilirlik olarak ön plana çıkıyor.(Bknz:Charles Hoskinson’dan Önemli Açıklamalar: Cardano(ADA) Geleceği parlak)

Metaps Plus ile Ortaklık

Cardano ve Metaps Plus arasındaki ortaklık önemli. Ortaklığın Cardano’nun fiyatına doğrudan etki yapması bekleniyor. Metaps Plus, Güney Kore’nin en büyük mobil şirketlerinden biri. Bu ortaklık Cardano’nun ülkede itibar kazanmasına sağlayacak. Bu aynı zamanda ADA Coin kullanımında da artışa yol açacaktır.

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, Twitter hesabından Cardano ile ilgili müjdeli haberlerin verileceğine dair bir mesaj attı. Mesajın içeriğinde ne olduğu kurucusu tarafında açıklanmadı fakat konunun Cardano Vakfı üyesi Maki Mukai’nun Cardano elçilik programı hakkında olabileceği söyleniyor. Maki Mukai’nin açıklamasına göre program sayesinde Cardano projesinin dünya genelinde bilinç düzeyi artacak. Ayrıca Cardano’nun Coinbase’de listelenecek olması 2019 yılında Cardano için beklenen gelişmelerden biri ve fiyatını arttıracağı muhakkak. Daha önce Coinbase, içerisinde ADA Coin’inde bulunduğu 5 kripto parayla ilgili inceleme yaptıklarını belirtmişti. Bunlardan ADA ve Stellar(XLM) haricindekiler listelendi. Bu iki Coin’inde 2019 yılında Coinbase borsasında listelenmesi bekleniyor. (Bknz:Coinbase’de listelenme sonrası fiyatı artacak altcoinler)

2019 yılında Cardano ve diğer Coinlerle ilgili son dakika gelişmelerini en hızlı şekilde öğrenmek için Twitter hesabımızı takip ediniz. https://twitter.com/koinmedya_?lang=es

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave