Home Ethereum Ethereum uzun dönem fiyat analizi – 29 Aralık

Ethereum uzun dönem fiyat analizi – 29 Aralık

Ethereum uzun dönem fiyat analizi – 29 Aralık

brave
0

Ethereum fiyatları baş döndürmeye devam ediyor. Ethereum uzun dönem fiyatlarını analiz etmeye çalışıyoruz. Destek fiyatı nerede oluşuyor?


Ethereum uzun dönem fiyatı ve Stokastik grafiği

Geçen hafta Ethereum dolar karşısında değer kazanarak 160 dolar seviyelerine kadar çıktı. Sonra düzeltme yaşayarak 140 dolar seviyelerine geriledi. Yazının kaleme alındığı saatte (29 Aralık 2018, saat: 19:30) CoinMarketCap verilerine göre 135 dolardan işlem görmektedir. Ethereum, 27 Aralık’ta 14 günlük SMA (basit hareketli ortama) seviyesine düşmüş durumda.

Ethereum, 14 günlük SMA seviyesinde destek bulmuşa benziyor. Bu arada 14 günlük hareketli ortalama ile 50 günlük hareketli ortalamanın birbirlerine yakınlaştığını görüyoruz. 14 günlük hareketli ortalama grafiğine göre artış trendi gösteren Ethereum boğa trendine girebilir.

Stokastik grafik ise 80 bandına ulaşmış ve aşırı alım sinyali vererek 60 bandına inmiş görünüyor. Eğer tekrardan 80 bandına doğru hareket ederse, piyasaya aşırı alım sinyali verebilir. Bu durumda Ethereum 100 dolar bandına geri dönebilir.

Kaynak

Tavsiye ettiğimiz yazılar

Ethereum için kritik 16 Ocak yaklaşıyor

Büyük kripto tufanı sonrası kurtuluş yolları

En büyük Bitcoin madencisi Bitmain’i de kriz vurdu! İşçilerini süresiz izne çıkarıyor

Almanya’nın 2 numaralı borsası Bitcoin, Ripple, Ethereum ve Litecoin’i listeliyor

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave