Home Altcoin 2019 yılında Stellar XLM almalı mıyım? XLM fiyat tahminleri

2019 yılında Stellar XLM almalı mıyım? XLM fiyat tahminleri

2019 yılında Stellar XLM almalı mıyım? XLM fiyat tahminleri

0

2019 yılında Stellar XLM ‘nin durumu ne olacak? Kripto para piyasasına ilgili olan herkes XLM fiyatları ve Stellar platformu ile ilgili haberleri takip eder. Çünkü Stellar(XLM) piyasada platformu sağlam olarak kabul edilen ilk on kripto para birimlarinden biri olmasının yanında ucuz fiyatı ile yatırımcıların ilgisini çekiyor. 

2019 yılında Stellar XLM almalı mıyım, neden?

Stellar ve IBM arasındaki ilişki dünya çapında geniş kapsamlı etkilere sahip. Bu, önümüzdeki dönemde küresel finansal sistemde Stellar’ın elini güçlendiriyor. İki ortak birkaç proje üzerinde de çalışıyor.

Basitçe söylemek gerekirse, işbirliği XLM’yi işlem aracı haline getirecek ve IBM’in küresel pazarlara girmesi durumunda, Token en çok kazananlardan olacak. IBM ve Stellar arasındaki BWW projesine daha fazla yatırımcı katıldıkça, XLM’nin kullanılabilirliği ve pazar likiditesi artacak ve dolayısıyla değeri yükselecek. Stellar, İşlem maliyetleri ve hızına bakıldığında birçok kripto paraya göre daha fazla büyüme potansiyeline sahip.(Bknz:Stellar (XLM) ilgisi kaybeden piyasada her geçen gün artıyor!)

2019’da XLM fiyatı üzerinde olası tahminler

Haber kaynağımız Stellar XLM için 2019 yılında pozitif bir tablo çiziyor. Fiyatı üzerindeki beklentisi boğa öngörüsü. Açıkcası bir çok analistte sadece 2019 yılında Stellar XLM için değil, diğer kripto para birimleri için de boğa öngörüyor fakat biz şuan Stellar’a odaklanalım.

2019 yılında Stellar XLM için birinci senaryo 0.17 ile 1 dolar arası bir fiyat aralığı yakalayacağı yönünde. İkinci senaryo ise Stellar 2019 yılında 0.35 dolara kadar çıkacak ve bu fiyat aralığında işlem görecek. Bu arada Coinmarketcap değerlerine göre XLM fiyatı şuan 0.12 dolar civarında.

Belçika merkezli Investing Haven sitesine göre, herhangi bir önemli güvenlik açığı olmadığı ve genel kripto para sektöründe olumlu havanın sürmesi halinde XLM fyatına yatırım yapılabilir. XLM değeri için olumlu bir tablo çiziliyor.

Bireylerin ve şirketlerin online para kazanmalarında danışmanlık yapan Monetize.info ise XLM fiyatının 2 – 3 dolara kadar çıkma potansiyeline sahip olduğunu belirtiyor. Şirket, 2019 yılında Coin’in fiyat artışı yaşayacağını öngörenler arasında.

Stellar (XLM), dünyadaki altıncı en büyük Kripto para. Bununla birlikte başarısı son dokuz aydaki gelişimini de tetikliyor. Ayı piyasası, platformun değerinde çok fazla bir etki yapmadı ve Stellar bu piyasa koşullarında dahi ilerleyişini sürdürdü. Bu da ilave kabullere yol açtı. İşte Stellar’ın 2019 ve sonraki yıllarda finansal sektöre hakim olabileceğinin sebepleri.(Bknz:Stellar XLM Coin Yükselir mi? Stellar’ın Geleceği)

Stellar (XLM) Üstün Akıllı Sözleşmeler

Stellar, Ethereum’da yaratılan savunmasız akıllı sözleşmelerden olumlu bir ders almış görünüyor. Saldırı ve manipülasyonlardan kaçınmak için Stellar ekibi, oldukça katı olan ve içerden veya başka bir yerden manipüle edilemeyen üstün akıllı sözleşmeler oluşturarak platformunu daha da üst seviyelere çıkardı.

Bu sözleşmeler Ethereum’unkiler kadar esnek değil ve bu yüzden güvenli ve verimli. Kimlik doğrulama işlemi de çok katmanlı şifreleme yoluyla güvence altına alınmış.

Stellar (XLM) Uygun Fiyatlı bir Platform

IBM tarafından küresel pazara girdikten sonra düşük fiyattaki XLM, yatırımcıların dünya çapındaki işlemler noktasında ilgisini çekmesini sağlayacaktır. Piyasadaki rakipleriyle karşılaştırıldığında Stellar, işlem maliyeti en düşük seviyede. 0,00001 XLM ve 0,5 XLM olan temel ücret karşılığı her yatırımcı için cazip fiyat değerleridir.

Stellar AML ve KYC Uyumluluğu

Yatırımcıların Stellar Blockchain’ine mesafeli durmasının nedenlerinden biri AML ve KYC (kara para aklama ve müşterini tanı) protokolü ile uyumsuz olduğu algısıdır. Stellar bu eşiği karşılamış durumda ve yatırımcıya aradıkları güveni sağladı. Platformdaki adres sistemi, diğer AML ve KYC onaylı platformlarla uyumlu çalışıyor. Bu nedenle ekosisteminde gayri meşru işlemler gerçekleştirilemez.

2019 yılında Stellar XLM değeri ne olacak sizlerle birlikte takip ediyor olacağız. Kripto para piyasası ve Coinlerle ilgili son dakika gelişmelerini en hızlı şekilde öğrenmek için Twitter hesabımızı takip ediniz. https://twitter.com/koinmedya_?lang=es

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave