Home Bitcoin Provakatif çıkışlar: Bitcoin zombiden farksız!

Provakatif çıkışlar: Bitcoin zombiden farksız!

Provakatif çıkışlar: Bitcoin zombiden farksız!

brave
0

“Bitcoin zombiden farksız ve yakında kendini sıfırlayacak” bu görüşler, Creative Planning Inc’in baş yatırım danışmanı Peter Malluk’a ait.

Bitcoin zombiden farksız

Namlı Bitcoin şüphecisi olan Malluk, mevcut Ayı piyasasının sonun yaklaştığına dair bir işaret olduğunu söyledi. Forbes’te yazdığı makaleye göre Malluk, Bitcoin için sonun çoktan başladığını ve BTC’nin yatağında sessizce ölmeyeceğini, gidişi son derece gürültülü olacağını söyledi. Belki ölmeden önce son kez kendine gelebilir ya da zombi gibi ortalıkta gezinebilir.

Malluk, gelecek nesillerin Bitcoin’i ders kitaplarından dünyanın gelmiş geçmiş en büyük dolandırıcılığı olarak okuyacaklarını söyledi. Hatta bu konuda üniversitelere sosyal araştırma konusu olacağını iddia etti. Ve şunları idda etti:

”Özellikle sonuç, ortalıkta Bitcoin tahmini yapan palavracılar için çok kötü olacak. Onların sonu hiç iyi olmayacak!”

Malluk, Bitcoin fiyatlarının sıfırı boylayacağını söylüyor. Ve düşüncelerini şöyle ifade ediyor:

”Bence, Bitcoin’in dip noktası sıfırdır ve zaten oraya doğru yol alıyor. Bitcoin hakkında her şey spekülasyon ve sahtekarlıktan ibarettir.”

Bitcoin hakkında bu kadar olumsuz düşünse de blockchain teknolojisi hakkında son derece olumlu. Malluk, blockchain teknolojisinin tüm endüstrileri değiştirebilecek kapasitesi olduğuna inanıyor.

Ancak Malluk, Bitcoin’in teknolojisi olan blockchanin’in Bitcoin’i kurtarmaya yetmeyeceğini söylüyor. Ve makalesinde şu ifadeler geçiyor:

”Blockchain gerçekten faydalı bir teknolojidir. Ancak, blockchain yeni bir oyun kurucu olması Bitcoin’in de aynı ağırlığa sahip olacağı anlamına gelmiyor. Bu ikisinin arasında farkı gözetmek lazım.”

 

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave