Home Bitcoin Bitcoin Haber Craig Wright’sız Bitcoin Cash değerini yitiriyor!

Craig Wright’sız Bitcoin Cash değerini yitiriyor!

Craig Wright’sız Bitcoin Cash değerini yitiriyor!

brave
0

Craig Wright’sız Bitcoin Cash değerini kaybediyor görünüyor.  Bitcoin SV (BSV) – geçen ay Bitcoin Cash (BCH) hard fork aracılığıyla sunduğu kripto para birimi – şimdi Bitcoin Cash tokenın kendisinden daha değerli olacağını çok az kişi öngörebildi. 

Craig Wright’sız Bitcoin Cash sıfır

CCN dün daha geniş kripto piyasası düştüğünde bile BSV fiyatının BCH’de artmasından dolayı iki kripto para birimi arasında bir “ flippening ” ortaya çıktığını bildirdi – ve bitcoin fiyatı en düşük seviyesine indi .

Alınan riskli BSV’leri elde tutmanın tehlikeleri hususunda yaptığı uyarılarla Kraken’in adı çıkmıştı. Bitcoin SV 107 Dolara tırmanırken Bitcoin Cash (BCH)’in 6 dolar üstünde değer kazandı. Şimdi BSV genel toplamda 1,827 milyar dolarlık piyasa değerine sahip. Bu durum BSV’yi 1,808 milyar dolarlik BCH’nin kıl payı önüne geçiriyor.

BSV’nin rallisi ile BCH’nin stokunu likide etmesinin sureci nereye götürdüğü belirsiz. Belirli olan su ki BCH, kripto para borsaları ve diğer altyapı sağlayıcıları arasında daha fazla destek görüyor. Yine de kaynağı bilinmeyen söylentiler, dev kripto para madencisi Bitmain’in son çeyrekte birkaç yüz milyon dolar kaybedişinin, BCH’nin içine dert olduğu yönünde.

Dahası, kumarhaneler kralı ve CoinGeek’in kurucusu milyarder Calvin Ayre, diğer paralı BSV destekçileri ile birlikte, alımlarıyla BSV’ye destek sağlayabildi. Bu alımlar BSV’yi mevcut stoku likide etmenin ağırlığı altında kıvranmaktan koruma amaçlıydı.

Her ne kadar Bitcoin (BTC) ve BCH’den önemli ölçüde daha az karlı olsa dahi, onlar BSV’yi kazmaya devam ettiler. Ancak Bitmain’in finansal durumuyla ilgili söylentilerde olduğu gibi bu da önemsiz bir spekülasyondan ibaret kalıyor. Her zaman mevcut bir olasılık vardır. Borsa tacirleri BCH ile BSV arasında Pompalama ve Düşürme (Pump and Dump) faaliyetiyle işin içine girdi.

Oyunun durumu önümüzdeki günlerde tersine dönerse, Pump and Dump oyunu çabucak aşikâr kılacaktır. Her halükarda CCN, BCH ve BSV arasında devam eden savaşın sigortasını ve analizini sağlamaya devam edecek. Buraya tıklayarak Bitcoin nakit fiyatını gerçek zamanlı olarak takip edebilirsiniz.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave