Home Altcoin Altcoin Haber Coinbase, Decentraland (MANA) dahil olmak üzere 4 kripto parayı listeliyor

Coinbase, Decentraland (MANA) dahil olmak üzere 4 kripto parayı listeliyor

Coinbase, Decentraland (MANA) dahil olmak üzere 4 kripto parayı listeliyor

brave
0

Coinbase, Decentraland (MANA) dahil olmak üzere dört yeni kripto para daha ekledi. Popüler Coinbase kripto para birimi borsası, 31 yeni dijital varlık listelediğini duyurduktan birkaç saat sonra bir yenilik daha yaptı.

Borsadaki Pro versiyonu, Civic (CVC)’nin ERC20 token’ları, distric0x (DNT),  Loom Network (LOOM) ve Decentraland (MANA) olmak üzere dört yeni token’ı  kripto ticaret dünyasına tanıttı.

CoinBase, Decentraland (Mana) dahil yeni paralar listeledi!

Duyuru, borsanın neden dört tokenı  Coinbase Pro üzerinden listelediğini açıklamasıyla devam etti.

Bu yılın başlarında, CoinBase’de ERC20 teknik standardını destekleme niyetimizi açıkladık. Yakın zamanda başlattığımız 0x (ZRX), Basic Attention Token (BAT) ve bizim kararlı token’ımız USDC (USD Coin) takiben – hepsi de Ethereum’un ERC20 standardı göre inşa edilmiştir – şimdi de Civic (CVC), district0x (DNT), Loom Network(LOOM) ve Decentraland (MANA),tokenlarını Coinbase Pro Borsası  üzerinden desteklediğimizi duyuruyoruz.

Borsa, CVB, DNT, LOOM ve MANA’nın Coinbase Pro’da gelen transferlerini kabul etmeye başladı bile.

Mevduat, dijital varlıkların döviz alım satımının başlamasından 48 saat önce açık açılacaktır. 2 günlük bekleme süresi, her bir USDC sipariş defteri için tokenların yeterli likidite kazanması açısından yeterli zaman olarak kabul edilir.

Ticaret başlangıçta ABD, İngiltere, Avrupa Birliği, Kanada, Singapur ve Avustralya’daki Coinbase Pro kullanıcılarına açık olacaktır. Bununla birlikte, New York Eyaleti ve diğer yargı bölgelerinin sakinleri ileri bir tarihe kadar bu token’ların ticaretine erişemeyeceklerdir.

Coinbase populer koinleri unutmadı!

Coinbase, yeni token’ların listelenmesinin, diğer popüler kripto paraların dikkate alınmıyor şeklinde bir algının oluşabileceğini belirtti. Ekip, ERC20 token’larını listeleme kararının, platformdaki standardın entegrasyonunun nispeten kolay olmasından kaynaklandığını açıkladı.

Duyuru bunu şu şekilde detaylandırdı:

Platformumuza henüz eklemediğimiz popüler varlıklar olduğunun farkındayız.

Öncelikle ERC20 tokenlerini ekleme kararımız, özellikle güvenlik acısından, standardı mevcut altyapımıza entegre etme nisbi kolaylığına dayanmaktadır.

Ancak, daha önceki yayınımızda belirtildiği üzere, yetki alanı bazında ERC20 tokenlerinin ötesinde birçok yeni varlığın toplanmasını araştırıyoruz.

Borsada ADA, XLM, XRP ve Diğer Paraları Listelemek İçin bir sure bekleyeceğiz

ERC20 tokenlerini platforma entegre etmenin daha kolay olduğu yönündeki broker Coinbase’in açıklaması, daha önceki görüşümüzle ayni doğrultuda. Daha önceki görüşümüzde, borsalar için ADA, EOS, NEO, XLM, XRP ve Tezos (XTZ) gibi kendi şebekelerindeki paraları listelemek için bir süre beklememiz gerekebileceğini belirtmiştik. 4 dijital varlığın eklenmesi, ERC20 tokenlerinin ilk önce listeleneceğini kanıtlamaktadır.

CVC, DNT, LOOM ve Coinbase Pro üzerindeki MANA olmak üzere dört ERC20 tokeni, listeleyen Coinbase listelemesiyle ilgili düşünceleriniz nelerdir? Lütfen aşağıdaki yorum kısmına düşüncelerinizi bildirin.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave