Home Altcoin Binance Ripple’ı baz para olarak yakında ekleyebilir

Binance Ripple’ı baz para olarak yakında ekleyebilir

Binance Ripple’ı baz para olarak yakında ekleyebilir

brave
0

Binance Ripple’ı baz para olarak ekleme hazırlığında mı? Bunun için XRP destekçilerinin talebi sürüyor.  Bu hafta Ripple’ın fiyatı %9.5 üstünde artış göstererek kripto listesinde O’nu 2. pozisyona itti.  Yalnızca fiyatı 0.51$’a çıkmakla kalmadı market kapasitesi de 20$ milyara yükseldi. Bunun zıddı olarak ETH serbest düşüşteydi.

Market kapasitesi son 24 saatte %10 kayıp yaşadıktan sonra 16$ milyara geriledi. Şu an XRP fanları, major kripto borsalarının XRP’yi baz para olarak eklemeleri talebinde bulunuyor. Öyle görünüyor ki bu talepleri yakında karşılanacak.

Binance XRP’yi baz para olarak ekleyebilir

Şu an market kapasitesi açısından XRP ve ETH arasında 3$ milyar fark var. Bu, Ripple destekçilerinin Binance ve diğer lider kripto borsalarından XRP’yi baz para olarak eklemesi talebinde bulunmalarına neden oldu. Bu hareketle, kripto para topluluğunun BTC ve ETH fiyatlarına bağımlılığının azalacağını düşünüyorlar. Ayrıca dijital para değişimi daha hızlı ve kolay olacak.

Ethereum Classic geliştiricilerin hepsi gemiyi terk etmedi!

C3jNik adlı bir Twitter hesabı Binance borsasına seslenerek market kapasitesi açısından 2. büyük olan bir kripto paranın neden platformda baz para olarak sunulmadığını sordu.

Ayıca bunun, borsanın müşterilerine daha fazla değer sağlamak için müthiş bir fırsat olduğunu söyledi.

Yine Rus yine kripto dolandırıcılık vakası!

Weiss Ratings de aynı düşüncede olduğunu gösteren bir tweet attı:

“XRP’yi BTC’den ayrıştırmanın sonucu ne olacak? Basit: XRP bazlı ticaret çiftleri. Yakında kripto sahasına daha fazla farklılaşma ekleyerek daha güvende olmamızı sağlayacağız. Bitcoin bu endüstrideki her projenin sonucunu dikte etmemeli. Binance dinliyor musun?”

Ancak XRP’nin baz para olarak eklenmesi çağrıları dün başlamadı. Destekçileri bu isteğe Ağustos ayında başlamışlardı.

Dikkat!!! Bitcoin balinalarında hareketlilik tespit edildi.

Fakat Binance ve CEO’su Changpeng Zhao, önceki gün attığı tweete kadar sessizliklerini korudu. Zhao tweette şöyle diyordu:

“XRP baz para talebi oldukça güçlü. Haydi onu sizin sisteminizden çıkaralım ve tüm istekleri tek bir tweet altında toplayalım ve bakalım ne kadar talep alacağız.”

Şimdi XRP’nin Binance ve diğer kripto borsalarında baz para olarak sunulması yalnızca bir zaman meselesi.

 

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave