Home Kriptopara Haber Binance CEO’su: Bitcoin ve kriptolar Nasdaq’tan çok daha çabuk toparlayacak!

Binance CEO’su: Bitcoin ve kriptolar Nasdaq’tan çok daha çabuk toparlayacak!

Binance CEO’su: Bitcoin ve kriptolar Nasdaq’tan çok daha çabuk toparlayacak!

brave
0

Bitcoin ve kriptolar konusunda çok kesin konuşan Binance CEO’su Changpeng Zhao, kripto piyasasının toparlayacağı ile ilgili olarak kendi hissesi üzerine iddiaya bile girmeye hazır.


Bitcoin ve kriptolar kendine gelecek mi?

Bitcoin ve kriptolar konusunda Forbes’a konuşan Binance CEO’su Zhao, kriptoların şu an içinde bulunduğu durumu geleneksel borsalarla karşılaştırdı. Zhao’ya göre Bitcoin fiyatı Nasdaq borsasının daha önce yaşadığı felaketten çok daha hızlı düzelecek.

“Kripto sektörü hiçbir yere gitmeyecek! Bitcoin ve blokchain teknolojisi artık hayatımızda. Zaman içinde benimsemeler artacaktır. Bu Nasdaq’tan farklı bir durum. Nasdaq çok daha büyük bir hacme sahip. Piyasa değeri daha büyük. Büyük gemiler yavaş hareket eder ve yüzeye çıkması zaman alır. Nasdaq daha önce yaşadığı felaketten uzun zamanda kurtulabilmişti. Bence bu iş kripto dünyasında çok daha çabuk gerçekleşecek. Bundan kesinlikle eminim”

Zhao ayrıca kripto piyasasında kendisine güven veren çok olumlu gelişmeler yaşandığını söylüyor. Zhao’ya göre er ya da geç Bitcoin fiyatı gerçek değerini bulacak. Ancak bu konuda net bir zaman söylemekten kaçınıyor Zhao.

“Son zamanlarda aslında piyasada çok olumlu gelişmeler yaşanıyor. Nasdaq bir kripto borsası başlatıyor. NYSE bir kripto borsası başlatıyor. Vadeliler sözleşmesini listeliyorlar. Birçok yeni gelişme ve birçok yeni şirket var. Yeni yeni kişiler piyasaya giriyor. Ben sadece olumlu gelişmelere odaklanıyorum,  fiyatın son zamanlarda hızlı bir şekilde düştüğünün de farkındayım. Ancak bence bunun hiçbir önemi yok. Emin olduğum bir şey var o da fiyatın gerçek değerini mutlaka yakalayacağı. Şu anda sadece tuhaf bir şekilde yoldan sapmaların yaşanması beni düşüncemden vazgeçirmiş değil. Er ya da geç her şey tersine dönecek”

Nasdaq Bitcoin vadelileri ne zaman başlatacağını duyurdu

Bloomberg; NYSE borsası Bitcoin için hazırlık yapıyor

Kripto dünyasının önde gelen borsalarından olan Binance’ın CEO’sunun son gelişmeler ile ilgili düşünceleri bu yönde. Bitcoin’in hayatımıza girmesinden bu yana gerçekleşen gelişmeleri dikkate aldığımızda ünlü CEO’ya hak vermemek elde değil. Ne dersiniz?

Morgan creek CEO’su: Bitcoin önümüzdeki yıllarda 20x ve üstünü rahatlıkla görebilir!

 Bobby Lee: Bitcoin devrimi durdurulamaz!

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave