Home Bitcoin Morgan Creek Digital’in Bitcoin ve kripto piyasalar için 1 milyonluk iddiası

Morgan Creek Digital’in Bitcoin ve kripto piyasalar için 1 milyonluk iddiası

Morgan Creek Digital’in Bitcoin ve kripto piyasalar için 1 milyonluk iddiası

brave
0

Anthony Pompliano, Morgan Creek Digital’in kurucusu ve ortaklarından. Bitcoin ve kripto piyasalar için 1 milyonluk iddiaya giriyor. Gelecek on yılda kripto piyasalar S&P 500 indeksindeki varlıklardan daha çok değer kazanacak


Var mı iddiaya giren: Bitcoin ve kripto piyasalar için 1 milyon!

Warren Buffet ve Ted Seides arasındaki bahsi Buffet kazandı. Bahiste elde ettiği  2,2 milyon doları hayır kurumuna bağışlayan Buffett, S&P ve Hedge Fonlar yarışında S&P 500 endeksinin kazanacağına oynamıştı. Ve kazandı.

Morgan Creek Digital ise  Bitcoin ve kripto paraların S&P 500 indeksinden daha değerli bir yatırım kanalı olduğu yönünde iddiaya giriyor. Onlara göre dijital varlıklar hisse senedi gibi klasik yatırımlardan daha değerli bir yatırım kararıdır.

Bakalım Bufett bu iddiaya cevap verecek mi?

Buffett ve klasik yatırımcılar S&P 500′ gibi klasik yatırım kanallarının savunucuları konumundalar ve Morgan Creek Digital’in iddiasına verecekleri cevap merak uyandırıyor.

Buffet, klasik bir  kripto paraların eleştirmeni ve bu maceranın kötü biteceğini söylüyor. Bitcoin’i ise zehirli bir fare kapanına benzetiyor. Şuana kadar yaşananlar efsanevi yatırımcıyı haklı çıkarıyor. Kripto paralar tabir yerindeyse yere çakıldı ve Bitcoin’ de %70’in üzerinde bir değer kaybı söz konusu.

Fakat, kripto piyasalarda ve Bitcoin’deki değer kayıplarına rağmen Anthony Pompliano iddiasında ısrarcı. Pompliano, Morgan Creek Digital’in kurucusu ve ortaklarından.

Pompliano, Bitcoin ve kripto paralarının geçen on yılda çok iyi performans sergilediğini ve S&P 500 endeksinden çok daha iyi pozisyonda olduğunu söyledi. Pompliano, gelecek on yılda da Bitcoin ve kripto paralar için durumun farklı olmayacağı konusunda ısrarlı.

Morgen Creek’in iddiasını ayrıntısı şu şekilde: Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, EOS ve Litcoin’in içinde bulunduğu Dijital Varlık Endeksi (Digital Asset Index Fund), gelecek on yılda S&P 500 endeksinden daha iyi performans sergileyecek.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave