Home Altcoin Dogecoin yükselir mi? Ayı piyasasında DOGE’nin son durumu

Dogecoin yükselir mi? Ayı piyasasında DOGE’nin son durumu

Dogecoin yükselir mi? Ayı piyasasında DOGE’nin son durumu

brave
0

Dogecoin yükselir mi? Son dönemde dikkatleri üzerine çeken Dogecoin özellikle ayı piyasasında ağır yara alan altcoinlerden farklı hareket ediyor. 


Dogecoin yükselir mi? Son durum

Ayı piyasasında düşüş eğilimleri devam ederken Dogecoin 0,00228 dolar seviyesinden destek aldı ve bu seviye ile 0,002 dolar arasında işlem görüyor. Doge fiyatı yazımızı yayına hazırladığımız an itibariyle 0,002142 dolar seviyelerinde işlem görüyordu.

Fiyat hareketliliği durgunlaşma evresine girdi. Piyasada kararsızlık hakimse yani kapanış fiyatı ile açılış fiyatı aynı veya fiyatlar birbirine çok yakın ise buna doji denir. Dogecoin bugün sekiz ardışık günlük dojiyi oluşturuyor. Tacirler Dogecoin’un güçlü direnç noktası 0,0028’lik ve güçlü bir destek seviyesi olan 0,002’den hangi yöne hareket edeceğini kestiremiyor.(Bknz: Dogecoin yükseliş trendi devam eder mi?)

Kripto para Piyasaları bugün Altcoinlerde ve pazar lideri Bitcoin’de meydana gelen ayı eğilimi ile tekrar düşüş göstermeye başladı. Bitcoin toplam kripto para piyasasının yaklaşık % 54’ünü oluşturuyor. Doğal olarak kripto para piyasasının geri kalanı üzerinde önemli oranda etkili. Piyasanın genelindeki Düşüş, şu zamana kadar Doge üzerinde çok az etkiye sahip. Çünkü hali hazırda DOGE fiyatı %2’lik kayıpla 0.0022 ile 0.00228 dolar arasında işlem görmeye devam ediyor.

Ayı piyasası koşulları Doge’ın ilerleyen zamanlarda 0,0028 doların üzerinde seyretmek yerine 0,002 dolarının altına inme ihtimalini biraz daha arttırıyor. Fakat yazımızın başında belirttiğimiz gibi Doge şu dönemde piyasanın geri kalanından bağımsız olarak hareket etme eğiliminde. Doge için görünüm şu anda hafifçe aşağı yönlü. İzlemeye devam edecek temel seviyeler 0,002 dolar ve 0,00228 dolar. Doge meraklıları ve yatırımcılarının bu iki fiyata dikkat etmeleri gerekiyor.

Dogecoin yükselir mi? Şuan için belirsizlik olduğu kesin yukarıdaki grafikler ve 8 adet doji mumu da bize fiyatındaki kararsızlığı gösteriyor. Dogecoin geleceği için belirsizlik sürse de Bitcoin’in 3600 dolar seviyelerine düştüğü ve piyasanın büyük kısmının önemli oranlardaki kaybı göz önünde bulundurulursa, Doge şuanki fiyat seviyesiyle yatırımcısını yine üzmüyor. Bknz: Bitcoin 3000 doları görmeden dibi bulamayacak gibi)

Kripto para piyasası ve Coinlerle ilgili son dakika gelişmelerini en hızlı şekilde öğrenmek için Twitter hesabımızı takip ediniz. https://twitter.com/koinmedya_?lang=es

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave