Home Bitcoin Bitcoin Short emirlerde yeni rekor!

Bitcoin Short emirlerde yeni rekor!

Bitcoin Short emirlerde yeni rekor!

brave
0

Kripto para piyasasındaki olumsuz hava Bitcoin Short emirlerde perşembe günü son altı haftanın en yüksek seviyelerine ulaşmasına sebep oldu.


Bitcoin Short emirlerde son haftaların en yüksek seviyeleri.

Kripto piyasanın önde gelen borsası Bitfinex’te Bitcoin short emirlerde 15 ekimden bu zamana en yüksek oran göze çarpıyor. Borsadaki BTC / USD short pozisyonları 37.891’e yükseldi. En son görülen rakam 36.996 civarı. Özellikle son üç haftada yüzde 95 oranında bir artış yaşandı ve BTC son 14 ayın en düşük seviyesi 3,500 dolara düştü.

Daha da önemlisi daha öncesinde 3.500 dolardan 4.400 dolara çıktığı alım seviyelerinde bile short pozisyonları 35000 civarında kalmıştı. Bu günlerde son haftaların en yüksek seviyesini buldu. (Bknz:Bitcoin kısa vadede ayı piyasasında kurtulacak mı?)

Bitfnex BTC/DOLAR short pozisyon grafiği

Veriler ayı piyasasının bu kadar uzun olmasına rağmen satıcılarda yorgunluk belirtisi olmadığını gösteriyor. Sonuç olarak kripto para birimi teknik tabloda da da belirtildiği gibi 3,400 dolarlık düşük seviyeye tekrar dönebilir. (Bknz:Bitcoin 3000 doları görmeden dibi bulamayacak gibi!)

Ağır ayı piyasası trendi büyük miktarda satışların yapıldığı ve çoğu zaman bir eğilimin tersine çevrildiğini gösteren bir işaret olarak ta kabul edilmektedir.

Bu nedenle 12 Nisan’da benzer bir şekilde görülen ani geri yükseliş beklentileri rekor seviyelere ulaşan short pozisyonları önemli ölçüde düzeltecektir.

Bitfinex’te Bitcoin short emirlerde 15 ekimden bu zamana en yüksek oran göze çarpıyor. Piyasada ayı eğilimi beklendiği gibi devam edecek mi? Sizlerle birlikte takip ediyor olacağız. Kripto para piyasası ve Coinlerle ilgili son dakika gelişmelerini en hızlı şekilde öğrenmek için Twitter hesabımızı takip ediniz. https://twitter.com/koinmedya_?lang=es

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave