Home Altcoin Altcoin Haber 5. yılını kutlayan Dogecoin yatırımcısını güldürebilecek mi?

5. yılını kutlayan Dogecoin yatırımcısını güldürebilecek mi?

5. yılını kutlayan Dogecoin yatırımcısını güldürebilecek mi?

brave
0

Bugün, Dogecoin yatırımcısını sevindiren bir gün olabilir. Bunun tek nedeni kuruluşunun beşinci yıl dönümü olmasından değil, aynı zamanda mevcut kripto pazarı saldırısından çok etkilenmemesinden.  Bu tek başına yukarı yönlü (boğa) sinyalidir, ancak bu durumun daha uzun süre devam edip etmeyeceğini hep beraber göreceğiz.

Dogecoin yatırımcısını güldürecek mi?

İnsanların Dogecoin’e nasıl tepki verdiğini görmek her zaman ilginçtir . Her ne kadar bu proje, her şeyden önce ciddiye alınacak şekilde tasarlanmamış olsa da, kendi başına çok popüler ve başarılı bir proje haline gelmiştir. Aslında, birçok insanın beş yıl önce beklediğinden çok daha başarılı oldu. Bu ayrıca, Dogecoin’in son birkaç yılda ne kadar ilerlediğini gösterir. Bu nedenle, hiçbir koşulda göz ardı edilemez.

Son 24 saat içinde, bazı Dogecoin fiyatlarında değişiklikler oldu.  Popüler altcoin USD değerinde% 1.5 oranında değer kaybetmesine rağmen BTC değerinde% 2.1 oranında bir artış olmuştur.  Dolar değerini dikkate aldığımızda, bu artışlar fiyatı yeşilde tutmak için yeterli değil, ancak ilerlemeyi takip etmekte fayda var. Bu nedenle, Önümüzdeki günlerde, açıkça, Dogecoin’in 0,002 dolarlık değerini koruyabileceği görünmektedir, ancak bu büyük bir mücadele olabilir.

Dogecoin hakkında neler söyleniyor?

Sosyal medyada, Dogecoin ile ilgili her zaman ilginç görüşler vardır. Melea-trust, yakın zamanda gerçekleşmeyen tüm büyük döviz ticareti Dogecoin’i görmek isteyen bireylerden biridir. Bu nedenle, Binance’ın şu anda aktif olarak Dogecoin ticaretinde bulunmadığı bir merak konusu.  Bu çok sıra dışı bir durum, özellikle  de Binance’ın piyasadaki en büyük altcoin ticaret platformu olarak kalmak istemesini dikkate alırsak.

https://twitter.com/cryptoMelea/status/1070675769960120320

Teknik açıdan bakıldığında, Dogecoin fiyatının önümüzdeki günlerde ve haftalarda artacağı yönünde ciddi bir ihtimal var. Annearn Ytrade,  DOGE’in yakında 0,0044 $ değerine çıkacağı husunda çok yukarı yönlü (boğa) bir tahmin paylaştı. Dogecoin’in şu anki fiyat istikrarının, er ya da geç ilginç bir şeyin olmasına bağlı olduğunu teyit etmesine rağmen, vurulması pek olası olmayan bir hedef gibi görünüyor.

Mevcut piyasa göstergelerinin tümü Dogecoin fiyatının yakında azalacağına işaret ediyor gibi görünse de, BTC değeri işlemdeki bazı USD kayıplarını telafi etmeye yardımcı oluyor. Bu durumun daha uzun süre devam edip etmeyeceği, tamamıyla farklı bir konu. Şu an için, Dogecoin,  izlenmesi gereken etkili pazarlardan biri olmaya devam ediyor, ancak gelecek ne gösterecek hep beraber göreceğiz.

 

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave