KoinMedya
Home Altcoin Weiss Rating Yatırım İçin Hangi Altcoinleri Öneriyor? XRP, NEO ….

Weiss Rating Yatırım İçin Hangi Altcoinleri Öneriyor? XRP, NEO ….

Weiss Rating Yatırım İçin Hangi Altcoinleri Öneriyor? XRP, NEO ….
“bayebit”


0

Weiss Rating kripto paraları kullandıkları teknolojilere göre değerlendiren prestijli bir şirket. Peki Weiss Rating yatırım için hangi Altcoinleri öneriyor? Önerilen Coinler arasında XRP başta yer almakla birlikte, IOTA, NEO ve Cardano satın alınabileceği ve gerçek değerlerine göre fiyatın çok makul olduğunu paylaştı.


 

Weiss Rating Yatırım İçin Hangi Altcoinleri Öneriyor

 

Weiss Rating’in paylaşamı bana ilginç geldi. Normalde bu tip tavsiyeleri kapalı guruplarda ve bir ücret karşılığında yapıyor. Danışmanlık  alanı oldukça geniş, finansal danışmanlıkta hizmetleri arasında bulunuyor. Ancak geçen haftalarda Twitter da bazı Coinler için iyimser tavsiyelerde bulundu. Paylaşmda XRP, IOTA, NEO ve Cardano için satın alma zamanı ibaresi kullanıldı. Yatırımcılar ve profesyoneller için araştırma ve analiz sağlayan bir şir ketin paylaşımı elbette PR amaçlı. Ancak listelerinde Satın almaya uygun 25 Kripto para olduğunu söylemekten de geri durmadılar elbette. Yani birazını bedava verebilirim, ancak devamı için beni görmelisin demek istiyor.

 

Elbette önerilen Coinlerin hangi gerekçeyle verdikleri konusunda bir açıklama yapmadılar ancak tespit doğruydu 48 saat geçmeden XRP %36 kazanç bırakmıştı yatırımcılarına.

Weiss aynı tweete benzer bir paylaşımı, bir gün sonra daha yaptı ve bu defa Nano (NANO) BAT, XLM ve EOS da takipçileri sundu.

Weiss Ratings Ethereum teknolojisine güveniyor. 5 yıl içinde Kriptonun yeni KRAL’ı olacağına inanıyor. Şirkete göre Ethereum’un tek rakibi kendisi.

 

Elbette, kimse gelecekte neler olacağını tahmin edemez. Ama eğer uzaya bir yatırım yapmak istiyorsanız, Weiss’in bahsettiği kripto para birimlerine daha derin bir kazmaya değer olabilir. Özellikle de çok ucuz değerlerle en iyi 50 jeton olduğu için.


Koinmedya AİRDROP proğramına katıl 50 TRX kazanma şansı yakala.

 

Coinajans