Home Altcoin Tron (TRX) ilk 10’daki yerini sağlama alıyor

Tron (TRX) ilk 10’daki yerini sağlama alıyor

Tron (TRX) ilk 10’daki yerini sağlama alıyor

brave
0

Tron (TRX) ilk 10’a girerek taraftarlarını heyecanlandırmaya devam ediyor. CoinMarketCap’e göre piyasa değeri olarak Tron (TRX), Cardano (ADA)’yı geçerek 10. sıraya yerleşti.


Tron (TRX) ilk 10’a nasıl girdi?

TRX, Monero (XMR), IOTA ve Binance Coin (BNB)’i geride bırakmayı başardı. TRX ile ADA arasındaki piyasa değeri farkı 45 milyon dolar civarında oldu. Bitcoin SV (BSV), TRX’in yaklaşık 900 milyon dolar önünde bulunuyor. TRX’in BSV’yi geçip geçemeyeceğini zamanla göreceğiz.

Tron Topluluğu Şu Sıralar Heyecanlı

Durumu daha açık olarak aşağıdaki çizelge gösteriyor.

TRX’in 10. sıraya yükselmesine neden olmuş olabilecek muhtemel gelişmeler

İlk plarak 28 Kasımda Tron Vakfı, Tron ana ağının güncellenmiş sürümünü yayınladı. Odyssey 3.2 olarak adlandırılan güncelleme aşağıdaki ilave özelliklere sahip:

  • Daha güvenli ve daha kararlı yeni veri tabanı
  • Tron sanal makine (TVM) için TRC10 token desteği
  • Kaynak desteği: Kullanıcılar, diğer kullanıcılar için sahip oldukları TRX’leri dondurabilir. Bu, yeterli TRX’e sahip olmayan geliştiricilerin akıllı sözleşme oluşturmak ve çalıştırmak üzere kendileri için diğer kullanıcıların TRX’lerini dondurmalarını isteyebilecekleri anlamına geliyor.

TRON (TRX), Bitcoin ve Ethereum’dan Fazla Konuşuluyor

İkincisi ise 2019 yılının ilk çeyreğine kadar gizliliği geliştirmek için Tron ağının zk-SNARKS’ı adepte etmesi ile ilgili haberler, TRX’e olan ilgiyi ateşledi. Justin Sun, Bad Crypto Podcast ile bir görüşme sırasında popüler ZCash teknolojisini kullanma planlarını duyurdu.

“Her şeyden önce Tron blokzincirinde (blockchain) şeffaflık çok önemlidir. Ve ayrıca yönetim. Bu, insanların Tron ağına nasıl güvendiklerini gösteriyor.”

“Bence gizlilik te ağ için önemlidir. Bu nedenle gelecek yıl ilk çeyrekte ağımıza zk-SNARKS’ı entegre edeceğiz. Böylece ağımızı tamamen anonim olarak kullanabilirsiniz.”

“Bu bizim tüm ağın gizliliğini nasıl geliştirdiğimizi gösteriyor.”

Üçüncü olarak, Tron topluluğu, diğer merkezi olmayan Tron Watch Market ve TrxDEX.io borsaları kadar Tronscan merkezi olmayan borsasından dolayı sürekli heyecanlanıyorlar.

Dördüncüsü, Tron ağı, her gün milyonlarca işlem gerçekleştirerek kendini kanıtlıyor. Son 24 saatte kaydedilen işlem sayısı 1.96 milyon oldu. ETH’nin 600 bin işlem yaptığı dikkate alınırsa, Tron ETH’yi üçe katlamış görünüyor.

Yeni Bir Yıldız Yükseliyor – Tron Ethereum’u Geride Bıraktı

Özetlersek TRX, bir kere daha piyasa değeri olarak ilk 10’a girmeyi başardı. Bunun nasıl başarıldığını dört nedenle açıklamaya çalıştık.

Tron TRX yeni ürünlerini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Peki bunun fiyatlara etkisi olur mu?

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave