Home Altcoin Bitcoin Cash fiyatı 100 doların altına düşer mi?

Bitcoin Cash fiyatı 100 doların altına düşer mi?

Bitcoin Cash fiyatı 100 doların altına düşer mi?

brave
0

Bitcoin Cash, son zamanlarda diğer kripto para birimlerine nazaran daha fazla değer kaybediyor. Yoğun ayı piyasasının baskısını BCH iliklerine kadar hissediyor. Herkes haliyle merak ediyor,  Bitcoin Cash fiyatı 100 doların altına düşer mi?

Bitcoin Cash fiyatı 100 doların altına düşebilir

Piyasanın lideri Bitcoin, son 24 saat içerisinde büyük değer kaybetti. Bu değer yitirişi çoğu Altcoinde daha fazla hissedildi. Haberin yazım anı itibariyle Bitcoin Cash 113 dolar değere düşmüştür. Bu seviye, 2018’in en düşük seviyesidir. Bu değer yitirişi, Bitcoin Cash için 5. en büyük değer yitirdiği zaman olarak kayda geçmiştir. Görünen o ki, Bitcoin Cash bu gidişle 100 doların altına çok rahat düşebilir.

Alttagördüğünüz üzere, Bitcoin Cash mumları merdiven gibi adım adım dibe doğru yolculuğuna devam ediyor. Henüz bir kaç hafta önce şu anki fiyatının neredeyse 6 katı olduğunu düşününce nasıl volatil bir piyasada olduğumuzu bir kez daha iyi anlıyoruz. RSI indikatörü, kripto paranın yoğun satış bölgesinde olduğunu ve hala satışın büyük olduğunu gösteriyor.

Düşüş eğilimi, Kasım ayı ortasında tartışmalı fork etkinliğinden sonra meydana geldi. Hash rate savaşına mütakip, kripto paranın ardındaki topluluk ikiye bölündü. Yarısı Bitcoin Cash’i desteklemeye devam ederken, diğer yarısı da yeni fork olan Bitcoin SV’yi desteklemeyi tercih etti. Bitcoin Cash’in hash rate düştü ve bunun sonucunda da BCH ağının daha az güvenli olmasına yol açtı. Öte yandan Bitcoin SV ise son 24 saatte %12 artış göstererek oldukça ümit verici performans sergiliyor.

Bitcoin Cash ile ilgili diğer yazılarımızı görmek için TIKLAYINIZ

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave