Home Altcoin TRON’un kayıtlı kullanıcı sayısı katlanarak artıyor

TRON’un kayıtlı kullanıcı sayısı katlanarak artıyor

TRON’un kayıtlı kullanıcı sayısı katlanarak artıyor

brave
0

Tron’un kayıtlı kullanıcı sayısı artmaya devam ediyor. Dünyanın 11.büyük koini Tron(TRX) kendisinin haftanın kazananı olduğunu iddia ederek hoş bir gösteri yaptı. Hafta başında fiyatı 0.011$ gibi düşük değerlerde seyreden token 756.9$ milyonluk market kapasitesine sahipti. Günler devam ederken TRX otobana çıkarak 0.016$ gibi iyi bir noktaya ulaştı. Ve market kapasitesi de 1 milyar doları geçti.


Yazı hazırlandığı esnada TRX 0.014$’dan seyrediyordu ve 24 saatlik ticaret volümü de 76.6$ milyon idi.

Dikkat!!! Ethereum Classic geliştiricileri gemiyi terketme kararı aldı

Yakın zaman önce MBAex isimli popüler borsada listelenerek başka bir başarı yakaladı. Ana koini TRX, Bitcoin(BTC) ve Tether(USDT) ile eşleştirildi. Tron kurucusu ve CEO’su Justin Sun’ın listeleme hakkındaki duyurusu şu şekilde:

“TRX , Güney Doğu Asya’nın en büyük blockchain değer ticaret platformu @MBAexOfficial’de listeleniyor. TRONIC’ler 6 Aralık’ta TRX depolayabilir ve TRX/BTC, TRX/USDT, TRX/MDP değişimini 7 Aralık’ta başlatabilir.”

Diğer bir başarı hikayesi de Tron’un 700,000 kullanıcı sayısını aşmasıyla birlikte işlem sayısının da 2 milyon kilometre taşını geçmesi. Bu başarı, kuruluşun gelişen endüstrideki yerini güçlendirmesi için bir yatırım olan Tron Arcade’a kredi kazandırdı.

Ripple ve NEM Avrupa’ya yönelik ortak girişim başlattı!

Sun ayrıca işlem sayısını Ethereum’unki(ETH) ile karşılaştırdı. Bilindiği gibi ETH, TRX’in blockchain rakibi. Sun pek çok kez ekosisteminin Ethereum’un sayısını geçeceğini iddia etmişti. Başarısın duyurmak için Tron Twitter’den ayrıca şu paylaşımı yaptı:

“162 günde 700,000 üstüne çıkan TRON mainnet hesaplarına tebrikler.”

Philippe Bourdeau, -bir blockchain ve kripto takipçisi bu tweete şu cevabı yazdı:

 

 

“Bu haber whitepaperiniz kadar meşru mu?”

Cryptofancooll isimli diğer bir kullanıcı da şu yorumda bulundu:

“Tebrikler. İtiraf etmeliyim ki kullandığınız metodun fanı değilim. Ama yatırımlar ve sonuçlar ortada. Tebrikler ve bol şanslar.”

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave