Home Altcoin EOS Dramının Arkasında Kurucu Dan Larimer Var

EOS Dramının Arkasında Kurucu Dan Larimer Var

EOS Dramının Arkasında Kurucu Dan Larimer Var

brave
0

Proje eski moda görünüm verdiğinden projeyi iyi günler beklemiyor. EOS hızlı ve ucuz network iddiasıyla çıkmıştı. Ancak erken pes etmişe benziyor. Dan Larimer her ne kadar EOS’tan vazgeçmediklerini duyursa da EOS yatırımcılarına pek güven vermemişe benziyor. EOS dramının arkasında Larimer’ mi var?


Dan Larimer Umutlu ama Rakamlar Değil

Ayrıca Larimer, yeni projeler üzerinde çalıştıklarını duyurdu. Dan Larimer EOS.IO blockchain teknolojisin çok kullanışlı ve yüksek rekabet gücüne sahip olduğunu söyledi.

Ancak Larimer, EOS.IS teknolojisine çok umut bağlamışa benziyor. 05.12.2018 tarihi itibariyle Türkiye saatiyle, saat 12:30’da EOS 2.28 dolardan işlem görüyor. Yaklaşık bir ay önce Eos 5.8 dolardan işlem görüyordu. Bir ay içerisinde EOS’ta %60’lık bir kayıp söz konusudur.

Diğer altcoinler ve Bitcoin değer kaybederken, EOS uzun süre 4 ile 6 dolar arasında istikrarlı bir seyir izlemişti. Lakin, Kasım ayı EOS için uğurlu gelmedi ve EOS ünlü iktisatçı Paul Krugman’ın ifadesiyle serbest düşüşe geçti.

EOS hakkında bazıları ise iyimser. Fiyatlardaki düşüşlerin piyasaya pompalanan negatif haberlerden kaynaklandığı görüşündeler. Ancak ay sonunda EOS’un 0,5 dolar seviyelerine kadar gerileyeceği görüşü de dillendiriliyor.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave