Home Altcoin 2019 kripto para temizliğinde bunlar hayatta kalacak

2019 kripto para temizliğinde bunlar hayatta kalacak

2019 kripto para temizliğinde bunlar hayatta kalacak

brave
0

2019 kripto para temizliğine sahne olacak. Bir çok kripto para hayatta kalmak için mücadele verecek. Bitcoin ve diğer kripto paralar için 2018 yılı çok acımasız geçerken, birçok insanda umutsuzluk belirtileri görülmeye başladı.


2019 kripto para temizliğinde bunlar hayatta kalacak

Piyasanın daha güçlü olması için gereken imkanlar bulanmasına rağmen, şüphesiz bazı zayıflıklar da olacaktır. Ekosistem oluşturmaktan çok göz boyama ile büyüyen projeler açık nedenlerden dolayı rağbet görmeyecektir.

Kripto dünyasında bazı ilginç değişiklikler olmaya başladı. 2018’deki en büyük gelişme belki de XRP’nin piyasa değeri olarak Ethereum’un yerini alması oldu. Bazı kişiler bunun yılın büyük bir kısmı boyunca etkili olan düşüş trendinden kaynaklandığını iddia ediyorlar.

Bir başka tartışma konusu da XRP’nin gerçek bir kripto para olup olmadığı idi. XRP, dijital bir varlık ve finans sektörüne çok iyi hizmet sunabilir. Her şeyden önce, bankların yenilik yapmaya ve gelişmeye ihtiyaçları var. Bu konuda XRP, Bitcoin ve Ethereum dahil diğer kripto paralardan çok daha iyi işler çıkardı.

Ripple XRP hodl etmeniz için basit birkaç sebep

XRP’nin kendi çapında parlak bir geleceğe sahip olacağını söyleyebiliriz. Bitcoin ve Ethereum’un önümüzdeki yıllarda ne yapacağına bakılmaksızın, XRP inanılmaz derecede başarılı olabilir. XRP’deki başarıların Bitcoin ve Ethereum’a herhangi bir faydası olmayacaktır. Bu iki projenin kendi gelişmeleri üzerine çalışmaları gerekecek.

Ripple ve Western Union arasında dikkat çekici yakınlaşma

Bitcoin, projedeki sınırlamaların ötesine geçerek Lightning Network ile anlık ve ucuz işlemler yapmayı planlıyor. Şu anda mükemmel değil ama umut verici bir gelişme. Diğer yandan Ethereum, rekabet gücünü arttırabilmek için ölçekleme ile ilgili güncellemesini yapacak.

Diğer kripto paralar ise bir parça belirsiz görünüyor. Monero, Bulletproofs ile büyük bir güncelleme yaparken Dash ve Nano Venezüella’da büyük ilgi çekiyor. Litecoin ve Dogecoin her zaman göz önünde olacaktır. Bitcoin Cash, ilk yılını tamamladı ve Kasım ayındaki ağ güncellemesinden beri epey prestij kaybetti. Bitcoin SV, gelişim için her şeye sahip.

Stellar Lumens, beklenildiği gibi her zaman XRP’yi takip edecek. Diğer kripto paralar ise başarılı olmak için dişleri ve tırnakları ile savaşmak zorunda. Tron’un sanal makinesi olumlu görünüyorken, EOS, birçok şey ile meşgul. Bunlardan başka her şey şu an tartışmaya açık. Borsa tokenleri ve stabil koinler dışındaki diğer projelerin yüzde 90’ının kullanım durumu  şu anda belirsizliğini koruyor.

Bitcoin için 2500 dolar neden sürekli gündeme geliyor?

 

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave