Home Altcoin İlk 10’daki kriptolardan yatırımcısını en çok üzen EOS ve..!

İlk 10’daki kriptolardan yatırımcısını en çok üzen EOS ve..!

İlk 10’daki kriptolardan yatırımcısını en çok üzen EOS ve..!

brave
0

İlk 10’daki kriptolardan yatırımcısını en çok üzen EOS ve Bitcoin Cash oldu. EOS, bir günde bir kere daha %10’dan fazla düşerek benzer blokzincir projelerinden daha hızlı düşüş göstermeye devam ediyor.


Yatırımcısını en çok üzen EOS ve Bitcoin Cash oldu

EOS/USD çifti, haftalık en yüksek değeri olan 3.36 dolardan yüzde 28.27 düşerek Salı günü 2.41 doları gördü. CoinMarketCap verilerine göre EOS piyasa değeri bu hafta 890 milyon dolara kadar çıktı.

EOS piyasasındaki aşağı yönlü hareket, kripto paranın arkasındaki blokzincirdeki belirsizliklerinden ileri geliyor. Yeni yayınlanan raporlar EOS projesinin oldukça merkezi hale geldiğini gösteriyor. Yatırımcılar da merkezi olmayan bir proje olarak EOS’un ömründen şüphe etmeye başladı. Piyasaya ilk çıkış aşamasında 4 milyar dolara ulaşan EOS’un çeşitli şaibelerden dolayı fazla değerli olduğu görülüyor.

EOS, Nisan ayında kripto markette en iyi değer kazanan kripto paralardan biri olduğu için yatırımcıların favorisi idi. EOS, ICO süreci devam ederken yaklaşık %400 artarak 4 dolardan 20 dolara fırlamıştı. Gerçekte değeri 20 dolardan çok aşağılardaydı.

Bitcoin Cash düşmeye devam ediyor

Bitcoin Cash son 24 satte %3.41 düşerek 154 dolardan işlem görüyor. Toplam piyasa değeri ise yaklaşık 2.70 milyar dolar.

BCH/USD çifti, Bitcoin SV grubu ile varılan anlaşmadan sonra bu hafta 196.8 $’a kadar yükseldi. Yine de kazım savaşı sırasında yatırımcıların oluşturduğu duygusal ve finansal zararı telafi etmiş sayılmaz. Düzeltmeler çoğunlukla yatırımcıların satış yapmasından kaynaklandı ve düşüşe işaret eden ayı bayrağı oluşumuna neden oldu.

Bitcoin Cash ağının kazım hızı (hash rate), sert çataldan sonra düşerek ağdaki güvenlik standartlarını da aşağı çekti. Bu da yatırımcıların kısa ve orta vadeli kısa pozisyonlarını kapatmalarına neden olmuş olabilir.

Bitcoin Cash’i hangisi geride bırakacak EOS’mu Stellar mı?

4091 dolardan 383 dolara – Bitcoin Cash’in hazin hikayesi

 

 

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave