Home Eğitim Kripto Para Kripto para dünyasından kısa haber turu

Kripto para dünyasından kısa haber turu

Kripto para dünyasından kısa haber turu

brave
0

Bu yazımızda kripto para dünyasından kısa haberler vereceğiz. Neredeyse tamamı ümit verici güzel haberler. Sanırım  haber turunu bitirince bize hak vereceksiniz.


 

  • Birleşik Arap Emirlikleri(BAE/UAE) 2021 yılına kadar hükumet işlemlerinin %50’sini blockchain platformlarına devretmeyi planlıyor.
  • Sirin Labs blockchain akıllı telefonu FINNEY’i piyasaya sürdü.
  • SEC başkanı Jay Clayton kripto paralar için daha iyi market gözetimi ve bakımı görmek istediğini söyledi
  • Huawei Cloud  Blockchain Service(BCS)’in global lansmanını duyurdu.

Ripple’ın Ardındaki Sır

BAE, blockchain ve yapay zeka gibi yükselen teknolojilerde ülkenin pozisyonunu güçlendirmeye odaklanacak iki ulusal girişim açıkladı. Ayrıca 2021’e kadar hükumet işlemlerinin %50’sini blockchain platformlarına devretmeyi amaçlıyor.

G20 zirvesinde önemli karar: Kripto paralar için yasal düzenleme yapacağız

Yaklaşık 157$ milyonluk ICO fonu olan blockchain startup Sirin Labs, çok beklenen blockchain akıllı telefonu FINNEY’i piyasaya sundu.

Bu akıllı telefon soğuk depolama kripto cüzdanına sahip. Token dönüştürme hizmeti sunuyor. Desentralize uygulamalar için bir pazar alanı sunuyor ve fiyatı 999$ olarak belirlenmiş.

İnanılır gibi değil ama doğru – Ethereum 100 dolar

Menkul Kıymetler ve  Borsa(SEC) başkanı Jay Clayton, Bitcoin ETF’leri konusunda rahatlamadan önce kripto paralar için daha iyi bir market gözetim ve bakımı görmek istediğini söyledi.

2019 da hangi kripto paralara yatırım yapılmalı, Ripple banko

Huawei Global’in bulut hizmeti Huawei  Cloud, Blockchain Service(BCS)’in global lansmanını duyurdu.

BCS yılın başlarında Çin’de ticari kullanım için piyasaya sürülmüştü ve şimdi global izleyici kitlesine sunuluyor.  Servis, girişimciler ve geliştiricilerin blockchain uygulamalarını yaratmalarına, konuşlandırmalarına ve yönetmelerine yardımcı olacak.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave