Home Altcoin Stellar (XLM) ilgisi kaybeden piyasada her geçen gün artıyor!

Stellar (XLM) ilgisi kaybeden piyasada her geçen gün artıyor!

Stellar (XLM) ilgisi kaybeden piyasada her geçen gün artıyor!

brave
0

Stellar (XLM) ilgisi ve talebi her geçen gün artıyor. Özelikle Bitcoin hard fork olayının da etkisiyle kullanıcılar kripto piyasada son dönemde devasa kayıplar yaşadı. Bu kayıp sürecini en az hasarla geçirmek isteyen Kriptocular için Stellar güvenilir limanlardan biri. Zira Başta Bitcoin olmak üzere tüm coinler ağır kayıplar yaşarken Stellar( XLM ) şimdilik süreci en az hasarla sürdürenlerden.


Stellar (XLM) ilgisi artıyor neden?

Yazımızı hazırladığımız zamanlarda Stellar % 4,5 kayıpla 0.15 dolar fiyat değerinde işlem görmekteydi. BCH ise 170 dolar değeriyle Marketcap’ta 5. sıradaki yerini koruyor. Ağır kayıpların yaşandığı bu dönemde Stellar BCH yi geçerek sıralamada Ethereum’dan sonra 4. sıraya yerleşmişti. Ripple ‘da hatırlanacağı üzere piyasada nadir ayakta kalan Coinlerden olmuştu. Stellar ve Ripple Altyapılarında ve işleyiş biçimlerinde Benzerlik bulunan platformlar. (Bknz: piyasa kana bulanmışken Ripple ve stellar neden farklı)

Stellar (XLM) ilgisi kurumsal bazda da artmaya devam ediyor. Ayrıca Kik Messenger uygulaması ve Kin projesi varlıklarını Stellar ağına taşıyacaklarını belirttiler. Mobius kendi ICO projesi için Stellar Lumens blockchaini kullanıyor. (Bknz: Stellar toparlanması diğerleinden kolay olacak)

Bütün bunlara ek olarak şunu belirtmekte fayda var. XLM fiyatının, Piyasada Bitcoin’in yaşadığı ağır kayıplardan etkilenmemesi uzun vadede mümkün değildir. Stellar’a olan ilgi ayı piyasasında fiyat bazında kısa vadede kendini göstermese de uzun vadede Coin’in değerine pozitif etki sunacaktır. (Bknz: Stellar XLM yükselir mi geleceği nedir)

Son zamanlarda Stellar (XLM)’de gerçekleşen gizemli işlemler yatırımcısını korkuttu. Bu tuhaf hareketlilik DogeCoin’in kurucusu Jackson Palmer’e sorulduğunda Palmer, bunun muhtemelen bir şaka veya fake işlem olabileceğini söyledi. Stellar cüzdanlarında coinler hareket ettirilmeden kullanıcılar kendi hesaplarına sınırsız sayıda işlem gerçekleştirebiliyor.(Bknz: piyasalar şaşkın Dogecoin yükseliş devam ediyor haberi)

Stellar (XLM) ilgisi ve Coin’e talepKore parası Won’un girişi, Tether’den destek (USDT) ve Bitcoin (BTC) paritesiyle uyumlu bir görüntü çiziyor olmasında kaynaklı da olabilir. XLM’nin nispeten Stabil görünen fiyatı, Satoshi fiyatlarındaki artışların yanı sıra doğrudan USDT ve Kore Won hareketliliğinden de kaynaklanıyor.

Kripto para piyasası ve Coinlerle ilgili son dakika gelişmeleri en hızlı şekilde öğrenmek için Twitter hesabımızı takip ediniz. https://twitter.com/koinmedya_?lang=es

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave