Home Altcoin Coinbase Zcash’i listeledi. Sıradaki coin Stellar (XLM) mi?

Coinbase Zcash’i listeledi. Sıradaki coin Stellar (XLM) mi?

Coinbase Zcash’i listeledi. Sıradaki coin Stellar (XLM) mi?

brave
0

Coinbase borsasında listelenmede sıradaki coin Stellar (XLM) olabilir mi? Bu yazıda sebepleri ile birlikte bu ihtimali değerlendirdik.


ZCash tamam, sıradaki coin Stellar (XLM) mi?

Amerika merkezli Coinbase borsasının Zcash’i listelemesi hem ZCash yatırımcılarında hem de Kripto para piyasasında bir kıpırdanma ya sebep oldu. Çünkü Coinbase Temmuz ayında yeni tokenleri listeleyeceğini duyurmuştu ve pek çok kişi bu listelemenin fiyatlara yapacağı etkiden dolayı bunların hangileri olacağını merak ediyordu. Daha önce pek çok kere yaşandığı üzere böyle büyük bir borsada listelenmek listelenen ürünün fiyatına pozitif yansıyor.

Şu ana kadar 0x, Basic Attention Token ve ZCash listelendi. Listelenme sırası Stellar ve Cardano’ya gelmiş durumda. Aslında toplam piyasa değerlerine bakıldığı zaman bu son iki ürünün listelenmesi gecikti bile denilebilir.

Özellikle Stellar XLM’nin listelenmesi için pek çok sebep var. Endüstride yoğun bir şekilde kullanılıyor olması, IBM ile beraber blockchain geliştirme projeleri yapıyor olması, Facebook platformuna entegre olacağına dair çıkan söylentiler ve toplam piyasa değeri olarak 4. sırada olması bu sebeplerin en önde gelenleri.

Coinbase borsası Kripto para seçerken çok seçici davranıyor. Bu sebeple hangi ürünü listeleyeceği pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Şu an Kripto para piyasasının düşüş trendinde olması yeni token listeleme planlarını biraz geciktirebiliyor. Yatırımcılar böyle belirsiz bir piyasada Kripto para dünyasına girmeye çok hevesli değil. Böyle bir ortamda her ne kadar çok güçlü ve sağlam bir token olsa da, XLM dahi beklenen ilgiyi görmeyebilir. Kripto para borsalarının yeterince kar etmesi için şu anki işlem hacimleri yeterli olsa da borsalar yine de biraz daha beklemeyi tercih ediyorlar.

Balina alarmı

Bu arada, Stellar blockchain ağında yoğun bir XLM transferi olduğu haberi aşağıdaki tweet ile duyuruldu. Söz konusu tweet’te, “Balina Alarmı! 100,000,000,000 XLM yani 16,528,515,050 dolarlık tokenin bilinmeyen bir cüzdandan yine bilinmeyen bir cüzdana transfer edildi” denildi. Bazı yatırımcılar bunun muhtemel bir listelenme öncesinde yaşanan hareket olduğunu düşünürken bazıları bunun bir aldatmaca olduğunu iddia ediyor.

Öyle veya böyle, Kripto para piyasası biraz kendini toparladığı anda, Coinbase borsasında listelenecek bir sonraki tokenin Stellar XLM olması bekleniyor.

Kaynak için tıklayınız

Ayrıca bakınız

Fidelity XRP- Stellar- Bitcoin Cash- EOS ve Litecoin’i de platformuna dahil etmeyi planlıyor

Ethereum ve Stellar geleceğin Visa’sı olabilir

Bitcoin Cash’i hangisi geride bırakacak EOS’mu Stellar mı?

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave