Home Altcoin Kripto para türbülasında yatırırım yapılabilecek en iyi 3 altcoin

Kripto para türbülasında yatırırım yapılabilecek en iyi 3 altcoin

Kripto para türbülasında yatırırım yapılabilecek en iyi 3 altcoin

brave
0

Bitcoin şu anda 4.100’da işlem görüyor. Kripto para piyasasında ki bu türbülansda bile yatırım yapılabilecek 3 altcoin hakkında yazmak istedim.


Yatırırım yapılabilecek en iyi 3 altcoin

 

Bitcoin 4.100, Ethereum, 114, Litecoin, 32, Ripple, 0.36 dolardan işlem görüyor. Bu kriptoların bazıları tarihlerindeki en büyük kayıpları yaşadılar. Bir çok yatırımcı artık piyasadan tamamen çıkma kararı bile almış olabilir. Çünkü kayıplar kısa vadede telafi edilmeyecek boyutlarada. Hatta bazıları, kripto paraların bir çeşit dolandırıcılık ürünü olarak görmeye başladı. Bazı yatırımcılar ise farklı bir bakış açısı ile durumu değerlendirdiğini gördük. Yatırım yapmak için en doğru zamanlar olarak kabul ediyorlar. Sektördeki ünlü simalarda benzer açıklamalar yapmaya başladılar. Bu, ayıların yorulduğu ve kriptoların dip noktayı bulduğu anlamına gelebilir. Zira gerçekten en dip yakalanmış ise, bu gün yatırım yapan ve sabırla bekleyen yatırımcılar için, ciddi kazançlar anlamına geliyor. Şimdi sizlere yatırırım yapılabilecek en iyi 3 altcoin hakkında bilgi vermek istiyorum, çünkü bu kriptolar olabilecek en dip noktadalar.

DASH

Dash, ülkemizde çok iyi bilinen, yatırımcıların portföylerine pek almadığı bir kripto para. Ancak DASH’ın geçmişine baktığımızda ilginç detaylar var. Dash Eylül 2014 ile Temmuz 2016 yılları arasında 2 ile 11 dolar arasında dalgalandı. Bir çok yatırımcıya göre Dash’ın, Bitcoin gibi %1000 yapma potansiyeli yoktu. Ancak Aralık 2017’den sonra Dash %1541 oranında artış sağlayarak herkesi şaşırttı. Dash’ın Max Supply (max. üretim) 18.900.000 olduğundan dolayı fiyat gerçekten çok duyarlı. Şu anki fiyatlar ne kadar yükselebileceği düşündüğümüzde çok ucuz denebilir. Daha önce 1499 doları görmüş bir kripto para için, şu anki fiyatlar uygun alım fırsatı veriyor. Dash şu anda 90.20 dolardan işlem görüyor.

 

Bitcoin Gold

Bitcoin Gold’un portföyünüzde olması gerektiğine inanıyorum. BTG tıpkı Bitcoin gibi 21.000.000 adet üretiliyor. Şu an piyasada 17 milyondan biraz daha fazla BTG bulunuyor. BTG tüm zamanların en yüksek değerini gördüğü 23 Ekim 2017 de 479 doları gördü. BTG bugün 17.63 dolardan işlem görüyor. BTG piyasa toparlanması ile birlikte en iyi çıkış yapacak kriptolardan bir tanesi olarak görülüyor.

Ethereum Classic

Ethereum Classic, 14 Ocak 2018 tarihinde 45 $ ‘dan işlem görüyordu. Ancak şu anda 4.73 dolardan işlem görüyor. Maximum supply 106 milyon. Piyasanın geri çekilmesi ile birlikte bütün kripto paralarda bir geri çekilme yaşandı, aynı şey elbette ETC içinde geçerliydi. Birçok yatırımcı ve uzmana göre ETC’nin performansı ve platformu ETH’ye göre çok daha başarılı olacak. ETC fiyatlarının ETH’yi geçme potansiyeli birçok uzman tarafından konuşuluyor.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave