Home Ethereum Ethereum fiyatı geri dönüş sinyali veriyor!

Ethereum fiyatı geri dönüş sinyali veriyor!

Ethereum fiyatı geri dönüş sinyali veriyor!

brave
0

Ethereum fiyatı geri dönüş sinyali veriyor. Ethereum uzun zamandır yatırımcısını üzüyor. Hatta üzmek ne kelime resmen işkence yapıyor. Ancak son dibe dalış hareketinden sonra, işler biraz değişmiş olabilir. Nasıl mı?


Ethereum fiyatı geri dönüş sinyali veriyor! Ethereum Boğaları geri gelebilir

 

‘‘Ahh Ethereum ahh ne acıklı bir hikayen var. Sen ki 1400 dolar seviyelerinde dolanırken, bir de dön bak şuan ki haline. Utanmasan 100 doların altına ineceksin.’’ Demiş şairin biri 😊

Şaire katılmamak elde değil. Ancak şairin bilmediği bir şeyler var. O da Ethereum boğalarının geri dönmüş olabileceği…

Ethereum fiyatı geri

Daha önceki piyasa kıpırdanmaların da, Ethereum her zaman grubun sonlarında olurdu. Ancak son ayı piyasasından sonra Ethereum’da bir şeyler değişmiş taşlar yerine oturmuş gibi. Çünkü son iki haftadaki küçük çaplı yükseliş hareketlerinde, Ethereum, Top 10’daki kripto paranın en ön sıralarında yer almaya başladı. Eskiden olsa XRP %10 artarken ETH % 7 artardı. Ancak şu anda senaryo ters çevrilmiş gibi.

Bununla birlikte, Ethereum’un 100 günlük SMA’sını incelediğimizde, yukarı yönlü hareket için yeterli potansiyele sahip olduğunu görüyoruz.

RSI, yükseliş momentumunun varlığını bizlere hissettiriyor olsa da hala aşırı satım bölgesinin baskısından kurtulabilmiş değil.

Stotastik gösterge ise, Ethereum’un aşırı alım alanına girmek üzere olduğunun sinyallerini veriyor.

Son sözler

Ethereum için kullandığımız göstergeler ve modellemeler, ETH fiyatının yukarı yönlü harekete devam edeceğini bizlere gösterse de, kripto her zaman kriptodur. Bitcoin’e gelebilecek herhangi bir ayı saldırısında piyasalar tekrardan dibi boylayabilir. Böyle bir durumda Ethereum’un 70-80 dolar seviyelerine düştüğünü bile görebiliriz. Çünkü ETH hala aşırı kırılganlığını üzerinden atabilmiş değil.

İlginizi çekebilecek yazılar:

Ethereum uzun dönem fiyat beklentisi için tıklayınız.

Bitcoin büyük çöküşe hazırlanıyor makalemizi okumak için tıklayınız.

”Bitcoin’in engelleri var ancak bizim yok” adlı Ripple haberimiz için tıklayınız.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave