Home İnceleme Borsa 2019 Kripto paraların coştuğu yıl olacak, işte sebebi!

2019 Kripto paraların coştuğu yıl olacak, işte sebebi!

2019 Kripto paraların coştuğu yıl olacak, işte sebebi!

brave
0

Kripto paraların coştuğu yıl 2019 olabilir mi? Herkes 2017 yılını kripto paraların coştuğu yıl olarak görüyor. Ancak kripto paralardan kazanç sağlamanın farklı yöntemleri geliştirildi. Bu stratejik yöntemler kripto paraları zirveye taşıyabilir.

 Kripto paraların coştuğu yıl 2019 olabilir!

2017 yılı, kripto paraların coştuğu yıl olarak biliniyor. Sanal paraların çoğu güçlü direnç seviyelerini bir bir kırdı. Kripto paralar öyle bir zirve yaşadı ki yatırımcıların çok büyük kazançlar elde ettiği bir yıl oldu.

Bu yükseliş trendi ile birlikte  yatırımcılar arasında ciddi bir FOMO (fear of missing out-fırsatları kaçırma korkusu) oluştu. Bu FOMO’nun da etkisi ile, bu yükseliş trendi sonucu kripto paralar Aralık ayında zirve seviyeleri gördü ve ardından aniden düşerek kripto piyasasında adeta bir kıyamet havası oluşturdu. Tüm kripto paralar bu düşüşlerden nasibinin aldı. 

Bu ayı piyasası, dünya üzerindeki bir çok hükümetin kripto paralara karşı benimsediği düşmanca tututumdan kaynaklanmıştı. Hükümetlerin fiat para birimlerini sanal rakiplerinden korumak istemesinin sonucu olarak gerçekleşmişti. 2018, kripto para birimleri için çalkantılı bir yıl olmaya devam ediyor.

(17 Aralık 2017’de 20.089,00 doları gördükten sonra keskin bir düşüş yaşayarak 25 Kasım’da 3.585,06 dolara kadar düştü.(CoinMarketCap verilerine göre))

 Artık, kripto paralardan para kazanmak zorlaştı. Sanal para birimlerinin geleceğine inanan bazı yatırımcılar ise Online Kripto Para Borsaları aracılığıyla kazanç elde etmenin başka yollarını buldular. 2018’in geri kalanı ve önümüzdeki 2019 yılı için, kripto paralardan büyük kar elde etmenin birkaç stratejik yöntemi var. Bu stratejik yöntemlerle 2019, Kripto paraların coştuğu yıl olabilir.

1. Uzun vadede, güçlü ortaklıkları olan kripto para birimleri, çok büyük kazançlar sağlamaya yardımcı olabilir.

Kripto para piyasası yüksek risk içeren bir piyasadır. Ancak hızlı işlem olanakları ile şu anda günlük yatırımcıları eskisinden daha fazla cezbediyor. Ayrıca hisse senetlerinde olduğu gibi kripto para birimlerinde de uzun vadeli yatırımlar yapmak mümkün. Bunu, dünya üzerinde sektöre hakim olan şirketlerle ortaklık kuran kripto para birimlerini seçerek yapabilirsiniz. Örneğin, Stellar Lumens, Shift, Deloitte, IBM ve Stripe ile önemli ortaklıklar kurmuştur.

2. Bot’ların sizin yerinize işlem yapmasına izin verin

Günümüzde robotlar tüm alanlara yavaş yavaş girerken, artık kripto para işlemleri için Bot’ların yardımını alabilirsiniz. Genel olarak, çoğu kripto para birimleri günlük % 1-2 oranında dalgalanır. Ve botlar, 7/24 piyasayı gözlemleyerek sizin için en iyi işlemleri bulabilir. Bunun için Gekko, CryptoTrader veya Zenbot‘un hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

3. Kazançlarınızı artırmak ve yatırım miktarınızı artırmak için bir masternode kullanabilirsiniz.

Bir yatırımcı olarak, her zaman kripto paralarla işlem yapmak zorunda değilsiniz. Aynı zamanda pasif gelir elde etmek için masternode çalıştırabilirsiniz. Masternode’lar, ilk olarak madencilik ekipmanları alamayan kullanıcılar için geliştirilmiştir.

Masternode çalıştırmak için kullanacağınız tokenden belirlenen miktarda tokeni cüzdanınızda tutmanız gerekir. Masternode kurmak ve çalıştırmak elektrik faturası açısından maliyetli bir iştir. Bu yüzden bunun telafisi adına kullanıcılar, “mining” (madencilik) işleminde olduğu gibi blok ödüllerinin bir kısmını alabiliyor. Her token için % 5-20 arasında değişen farklı miktarda blok ödülü mevcuttur.

Bu işten kazanç elde etmek isteyenler, masternode’si olan coinlerden (her coin’in masternode’si yok) kendisi için en uygun olanı seçip, yeterli miktarda satın alıp cüzdanında tutabilir. Sonrasında masternode’yi kurarak evinde ya da iş yerinde bilgisayarı açık bırakarak pasif kazanç elde edebilir. Masternode işletenler Evonax gibi kripto para borsalarında ödüllerini tutabilir ya da işlem yaparken kullanabilir. Son zamanlarda Masternode çalıştırma maliyeti önemli ölçüde azalması ile masternode’lerden para kazanmak kazançlı bir yol haline geldi. masternode, botlar ve güçlü yatırımcı ortaklığına sahip kripto paralar la 2019 Kripto paraların coştuğu yıl olabilir.

Ayrıca bknz:

Kripto para piyasalarının iki baş ağrısı

Bu devirde kripto paranızı satmak 2001 yılında Amazon hisselerini satmaktan farksız

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave