Home Bitcoin Kripto piyasaları düşerken “onlar” hala kazanıyor!

Kripto piyasaları düşerken “onlar” hala kazanıyor!

Kripto piyasaları düşerken “onlar” hala kazanıyor!

brave
0

Kripto piyasaları düşerken bile, kripto para borsaları kripto ticaretindeki arabuluculuk hizmetlerinden dolayı, devasa meblağlarda kazanç elde ediyorlar….


Kripto piyasaları düşerken bile “onlar” kazanıyor!!!!

Hepimizin bildiği gibi, kripto para piyasası (Bitcoin, Ethereum, vs.) bu yıl sene boyunca optimal olmayan seviyelerde gerçekleşti. Ancak bütün yaşananlara rağmen kripto para borsası ciddi manada olumsuz etkilendiği söylenemez. Yatırımcının önemli gelirler elde etmesinin yolu ise hala açık.

Kripto borsası piyasaları çoğunlukla çeşitli kripto paraların alım satımına ve her bir işlem için alınan ücrete dayanmaktadır. Ayrıca, fiat paradan kriptoya dönüşen döviz piyasaları, çekilme ve depozito için ekstra işlem ücreti talep etmektedir.

Ripple için bakınız: Ripple’ın CEO’su Brad Garlinghouse Bloomberg TV’ye önemli açıklamalarda bulundu!

Buralardan elde edilen gelirlere bakmak bile keyif verici. Bu yüzden kripto para birimlerinin çöküşünden sonra yeni yeni palazlanan bu endüstrinin kârlı olduğu söylenebilir.

Kripto borsası pazarı nedir? Hangi prensiplerle çalışır?

Dünyanın hemen her yerinde, kripto para borsa piyasası sorunsuz bir şekilde ilerlemekte ve çoğu yatırımcısına büyük kazançlar sağlamakta. Tam da burada kripto para pazarının tekrar canlanması ve gelişmesi için umutların henüz tükenmediği mesajı alınmakta.

Ripple için bakınız: Ripple topluluğu Craig’in sözleri karşısında çılgına döndü!

İstatistikler göz önünde bulundurulduğunda, dünyada 2.000’den fazla farklı kripto para ve 500’den fazla kripto borsası olduğu söyleniyor. Bu borsaların çoğu merkezi bir şekilde ve özel bir şirket gibi çalışmaktadırlar. Bir bakıma, borsa piyasası kripto para biriminin büyümesini kolaylaştırmakta önemli bir rol oynadığı söylenebilir.

Tüm bu faktörler göz önünde bulundurulduğunda, kripto borsası piyasasının kripto dünyasının önemli bir parçası olduğu kanısına varılmakta.

Kripto Borsaları Nasıl Çalışır?

Çeşitli raporlara göre, birçok borsa günlük bazda milyon dolarlık bir kazanç elde ediyor. Bu bir bakıma, kripto borsasında, para birimlerinin ciddi düşüşlerinden sonra bile nasıl bir artış olduğunu merak etmemizi sağlamakta.

Ripple için bakınız: Ripple kripto para enkaz etkisini azaltabilecek mi?

Artış, esas olarak satıcılar ve alıcılar arasında sağlanan arabuluculuk hizmetinden kaynaklanmaktadır. Döviz kurunun yükselişine veya düşüşüne bakılmaksızın, satış veya satın alma emirlerini tamamlamak için bir işlem ücreti eklemek suretiyle kar elde etmektedirler.

Merkezi olmayan borsaların sürekli para kazanmasını sağlayan bir başka neden daha var. O da şayet oranda bir artış varsa, daha fazla alıcı vardır ve fiyatta bir düşüş varsa, daha fazla satıcı vardır. İki türlü de, işlem ücretleri tahsil ediliyor ve büyük gelirler elde edilmekte.

Kumarda her zaman masanın kazandığı gibi; böylelikle kripto para borsaları da, piyasa trendinden bağımsız olarak her zaman kazanır.

Ripple için bakınız: Ripple CEO’su Brad Garlinghouse : ”Uzun vadede en iyi kazandıran para XRP olacak!”
Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave