Home Kriptopara Haber İşte, yatırımcısına en az zarar ettiren kripto paralar!

İşte, yatırımcısına en az zarar ettiren kripto paralar!

İşte, yatırımcısına en az zarar ettiren kripto paralar!

brave
0

Şimdiye  kadar size en çok zarar ettiren kripto paralar hakkında bilgi verdik. Şimdi ise en az zarar ettiren kripto paralar hangileri ona bakalım.


Zarar ettiren kripto paralar arasında kazanan olmak!

Zarar ettiren kripto paralar son günlerde en  çok konuşulan konuların başında geliyor. Hangi kripto paradan ne kadar zarar var? Kripto piyasası kırmızılara boyanırken tüm zamanların en yüksek seviyesinden % 90-95 arası düşüşler yaşandı. Binance coin, Maker, Chainlink ve Aurora 70 ler aralığında iken Bitcoin, Stellar,BAT,EOS,0x ve .Decred kendi zirvelerinden %85 daha aşağıdalar.

Kripto paraların büyük bir çoğunluğu kırmızıya boyanmış durumda. Bunun anlamı bir çok kripto para dibe doğru hızla ilerliyor.

Bitcoin Diamond değerinden %98,7 kayıp yaşadı. Cardano, Verge, Nano,Nem,Lisk ,Neo ve Tron ise %95 lerde bir kayıpta.

Bu arada sadece bir avuç kripto para tüm zamanların en yüksek seviyesinden %85 aşağıya indi. Lider kripto Bitcoin ise toplam değerinin % 30 kadarını kaybetmiş olsa bile hala sektörün kralı.

Şu anda Bitcoin zirveyi yaşadığı 20,000 dolardan yaklaşık olarak %77 daha aşağıda. Yazının yazıldığı sırada bitcoin 4,494 dolarda, son 24 saatlik kaybı % -2,30. Bitcoinin son bir yıllık kaybını tabloda görebilirsiniz.

Dördüncü sıradaki kripto para Stellar çok hareketli bir kripto para. Şu anda 0,1943 dolar % 4,61 bir düşüş yaşıyor. Ancak 0,938 dolarlık fiyattan uzaklığı  % 79 kadar. XLM bir yıllık fiyat tablosu aşağıda.

 

EOS yerini stellara kaptırmış olabilir ama 23 dolarlık zirveden % 83,6 düşüş yaşamış olarak yinede önlerde. Şu andaki fiyatı 3,78 dolar ve son 24 saatlik değer kaybı % -3,08. EOS tablosu aşağıda.

 

Kripto para sektörü her ne kadar diplerde dolaşıyor olsa bile ve yatırımcılarına şu an için kaybettirmiş olsa da, hala gelecek vaad eden kripto paralar var. Bu yaşananlar sektörün kendisine gelip üstündeki ağırlıkları atması ve bu kalıcı kripto paralarla yeniden harekete geçmesi anlamına gelebilir mi?

Yukarıda bahsettiğimiz kriptolar zirvede olan kriptolardan ve binlerce kripto para arasından yatırımcılarına en az zarar ettirenler. Bundan sonraki süreçlerde yaşanacak bir yarışta büyük ihtimal yine önde olacaklar.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave