Home Altcoin Altcoin Haber Circle İnvest borsası yeni müşteri kazanmak için kripto ödül programı başlattı

Circle İnvest borsası yeni müşteri kazanmak için kripto ödül programı başlattı

Circle İnvest borsası yeni müşteri kazanmak için kripto ödül programı başlattı

brave
0

Kripto finans girişimi Circle Invest borsası yeni müşteri kazanmak için bir ödül programı başlattığını duyurdu. Bu programa göre yeni Circle yatırım müşterileri platform tarafından desteklenen değerlerden biri ile ödüllendirilecek. Bu değerler arasında Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Ethereum Classic, Litecoin, Zcash, Monero, Stellar, Ox, Qtum ve BAT var.


Girişimin Pazartesi duyurduğu hareketin amacı ‘kriptoya yatırım için bariyerleri kırmak’ ve daha fazla insanın platforma katılımının sağlanması.

Bu hareket son trend olan airdrop ve hediye dağıtımının arkasından geldi. Geçen haftanın 2018 Web zirvesinde BTC.com ve eToro’nun da dahil olduğu şirketler ücretsiz kriptoyla yeni müşteri çekmek için birkaç teşviği hayata geçirdiler.

Fakat belki de en dikkat çekici hareket Luxemburg bazlı Blockchain’den geldi. Blockchain kripto tarihindeki en büyük hediye olduğuna inanılan 125$ milyon değeriinde Stellar lümen airdropu duyurusu yaptı. Şirket, desentralizasyon vasıtasıyla daha geniş bir ekosistemi güçlendirmek için airdropları önemli bir basamak olarak gördüğünü söylüyor. Buna ek olarak, oldukça kolay ve sıfır maliyetli airdrop doğası, potansiyel olarak milyonlarca insana ulaşmada bir kilit vasıta rolü oynuyor.

Dolaşımdaki ücretsiz kriptoları içeren airdropların pek çok avantajı var. İlki, blockchain projelerinin tokenleri daha geniş çaplı bir alana dağıtmaları için bir yol oluşturuyor ve başarı için hayati öneme sahip network etkisi oluşturuyor. Sonrasında, düzenleyiciler ICO’ları süzgeçten geçirirken, airdroplar girişimcilerin, düzenleyicilerin dikkatinden kaçmaları için güvenli bir strateji gibi duruyor.

Circle Invest ne sunuyor?

Dijital yatırım borsası Circle Invest Mart 2018’de kullanıcıların kolayca kripto ticaretine başlayabilmelerini sağlama amacıyla kuruldu. Bundan sonraki aylar boyunca şirket platformda birkaç özellik tanıttı. Bunlar arasında müşterilerin tek bir tuşlama ile tüm listelenmiş değerleri alabileceği ‘Buy the Market’ ve Circle Invest tarafından desteklenen tüm koin yatırımlarını otomatik olarak bölen ‘Collections’ var.

2013’te kurulan Circle geniş yelpazede ürün sunan bir kripto para girişimi. Bunlar arasında para transferi uygulaması Circle Pay, tezgah üstü kripto masası Circle Trade ve Şubat ayında satın alınan dünyanın en büyük kripto borsalarından biri olan Polinex var.

Çok kısa süre önce broker-dealer ve hisse senedi kitle fonlama platformu SeedInvest’i satın aldı.

Circle SeedInvest ürünleri genişletilecek. Bunun amacı USDC gibi resmi stabilkoinlerin kullanımını da içeren kripto cinsinden yatırımları  ve tokenize tahvillerin sunumu ve yayınlanmasını desteklemek.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave