Home Bitcoin Tim Draper Bitcoin 2022 de 250K iddiasında neden ısrar ediyor

Tim Draper Bitcoin 2022 de 250K iddiasında neden ısrar ediyor

Tim Draper Bitcoin 2022 de 250K iddiasında neden ısrar ediyor

brave
0

Tim Draper Bitcoin 2022 ‘de 250.000 doları göreceğini iddia etmişti daha önce. Ünlü kriptopara yatırımcısı ve milyarderi Tim Draper bu tahmininde ısrarcı.  Tahminin “kesinlikle sağlam” olduğunu söyleyen Draper, bu idiasında neden ısrar ediyor?

 Tim Draper Bitcoin 2022 de 250.000 $ olacak tahmininin arkasında!

Yasadışı işlere karışan SilkRoad’ın el konulan bitcoinlerini açık artırmada satın almasıyla tanınan ünlü bitcoin boğası Tim Draper, Bitcoin’in gelecekte ciddi bir patlama yaşayacağını iddia ediyor. Draper bu gerçekleştiğinde hükümetlerin de radikal dönüşümler geçireceğini söylüyor.

Bitcoin fiyatının 2022‘ye kadar 250.000 dolar olacağını iddia eden Draper, daha önce yapmış olduğu bu tahminin “kesinlikle sağlam” olduğunu söyledi.

8 Kasım’da sona eren Lizbon’daki dev Web Zirvesi teknoloji konferansında konuşan Draper, özellikle Bitcoin hakkındaki iyimser bakış açısıyla tanınıyor. Tim Draper Bitcoin 2022 ’de rekorlar kırarak 250k olacak tahminini bu Zirve’de yineledi.

Blockchain CEO’su Peter Smith ve Managing Capital’in kurucu ortağı Garry Tan’ında katıldığı bir panelde konuşan Draper:

“Bundan dört, beş, altı ya da on yıl sonra neler olacağını çok iyi tahmin edebiliyorum. Çünkü  işim gereği sürekli genç girişimcilerle buluşuyorum ve geleceği zihnime yerleştiren bu genç girişimciler sayesinde sağlam tahminler yapabiliyorum.”

“2022 yılına kadar- belki 2023’te de olabilir- Bitcoin’in 250.000 $ olacağı yönündeki tahminim kesinlikle sağlam ama bu seviyeye nasıl geleceğimizi şu anda tam olarak bilemiyorum.”dedi.

Günden güne popülerliği artan kriptoparalar, bu yılki Zirve’nin de odak konusuydu. Web zirvesi, yaklaşık 70.000 katılımcının yer aldığı Avrupa’nın en büyük konferansı oldu.

Blockchain Stellar ile ortaklık kurduğunu açıkladı

Zirve’de Blockchain CEO’su Smith ise, bir etkinlikte Stellar ödeme ağı ile bir ortaklık kurduklarını ve kripto varlıkların farkındalığını ve benimsenmesini artırmak için 125 milyon dolarlık Lumen tokenleri vermeye başladıklarını açıkladı.

Sektörün gelecekte nasıl büyüyeceği konusunu farklı yönlerden ele alsalar da Smith ve Draper sektörün geleceği ile ilgili aynı görüşlere sahip. Her ikisi de kullanıcıların finansal bağımsızlığa sahip olmalarının gerekliliği konusunda hemfikir.

Bu arada, üç panelist de, çeşitli direnç seviyelerine rağmen, şu anda % 0.35 yükseliş kaydeden ve 6418.47 $’dan işlem gören  BTC’nin gelecek yıl bu zamanlarda çok daha yüksek bir fiyattan işlem göreceğini düşünüyor. Ayrıca, Smith hala bitcoin biriktirdiğini de doğruladı.

Tim Draper’ın fiyat tahmini konusunda düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Bitcoinist

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave