Home Altcoin Ripple (XRP) piyasa düzeltmesinde en iyi performans gösteren Altcoin oldu

Ripple (XRP) piyasa düzeltmesinde en iyi performans gösteren Altcoin oldu

Ripple (XRP) piyasa düzeltmesinde en iyi performans gösteren Altcoin oldu


0

Ripple (XRP) piyasa düzeltmesinden en az etkilenene kripto para oldu. Ripple  gelecek vaad eden projeleriyle beraber elini güçlendirmeye devam ediyor. Bu da onun düzeltme hareketlerinden diğer kriptolara göre daha güçlü bir şekilde çıkmasına yardım ediyor.


Ripple (XRP) piyasa düzeltmesinde, en dik duran kripto para oldu

 

Kripto para piyasaları ufak bir boğa koşusundan sonra, büyük bir geri çekilme hareketine maruz kaldı. Boğa koşusunun yıldızları olan Stellar, Bitcoin Cash ve EOS dahil olmak üzere pek çok kripto para, bu düzeltmeden ciddi yaralar aldı. Ancak yine de boğa koşusuyla elde ettikleri bir takım kazanımları ellerinde tutmayı başardılar.

Ancak bu düzeltmeden en güçlü çıkan kripto para Ripple XRP oldu. Ripple boğa koşusuna 0.44-0.45 dolar seviyelerindeyken başladı. Ve fiyatını 0.56-0.57 dolar seviyelerine kadar çıkardı. Yani bir haftada %25 den fazla bir yükseliş kaydetti. Düzeltme hareketinden sonra Ripple XRP’nin pozisyonuna baktığımızda ise, Ripple’ın hala 0.50 dolar seviyesinin üstünde tutunmayı başardığını görüyoruz. Yani Boğa koşusuyla elde ettiği %25 lik kazanımın yaklaşık yarısını, düzeltme hareketinden sonra da muhafaza etmeyi başardı. Tabi Ripple da ki bu güçlü duruş, Ripple XRP yatırımcılarının yüzünü güldürdü. Çünkü diğer altcoinler, bu düzeltme hareketinde çok fazla değer kaybına uğradılar.

Ripple (XRP) piyasa

Şimdide az önce kaba taslak yaptığımız analizi, grafik üzerinden kesin verilerle yapalım. Ripple XRP’nin boğa koşusu öncesi 0.449 dolar seviyesinden listelendiğini görüyoruz. Boğa koşusu ve düzeltme hareketi sonrasında ise Ripple XRP fiyatı 0.507 dolar seviyesine tutundu, pozisyonu sağlama aldı ve bu seviyelerden işlem görmeye başladı. Yani Ripple XRP bu süreçten yaklaşık %13 karla çıkmayı başardı. Bu veriler de Ripple’ın, düzeltme hareketinden en az zarar gören kripto para unvanını almasını sağladı.

Sonuç Olarak:

Hepimiz Ripple’ın son dönemdeki atılımlarına canlı olarak şahit oluyoruz. Bu atılımlar da Ripple’a olan beklentilerin ve yatırımların büyümesine neden oluyor. Bunun sonucu olarak da Ripple XRP de büyük bir potansiyel oluşuyor. En son gelen düzeltme hareketinin sonucundan da göreceğimiz gibi Ripple artık diğerlerinden bağımsız bir şekilde ayakta kalmayı başarabiliyor ve yoluna emin adımlarla devam ediyor.

 

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
tags: