Home Altcoin Ripple (XRP) Altın Haç grafiği olumlu sinyaller veriyor!!!

Ripple (XRP) Altın Haç grafiği olumlu sinyaller veriyor!!!

Ripple (XRP) Altın Haç grafiği olumlu sinyaller veriyor!!!


0

Ripple (XRP) altın haç sinyali günlük zaman diliminde gerçekleşirse bu yatırımcı için çok önemli bir göstergedir. 4H grafiğinde ne zaman bir altın haç olursa hemen sonrasında bir fiyat rallisi gördük. Bu sefer de aynısını görecek miyiz?


Ripple (XRP ) Altın Haç grafiğinin çarpıcı sırları….

XRP / USD Grafiği (4H)

Ripple (XRP), XRP / USD 4H grafiğinde görülen altın haçtan sonra Ripple agresif bir şekilde yükselişe geçti. Fiyat şu anda 4H grafiğinde 50 EMA’nın üzerinde işlem görüyor ve bunun altına düşmesi olası görünmüyor. XRP / USD grafiğinde Bollinger Bantları % B göstergesi de Ripple’in (XRP) büyük bir ralli için hazırlandığını gösteriyor. Geçtiğimiz birkaç hafta boyunca, Ripple’in (XRP) Bitcoin’e (BTC) karşı da hakimiyet kazanmaya başladığını gördük.

Ripple (XRP), kripto para piyasasında hızlı ama agresif seyredişleri ile bilinir. Bu ne anlama geliyor? Bu, Ripple’in (XRP) döngü için tüm kazanımlarını son derece kısa bir zaman diliminde yaptığı anlamına geliyor. Bu nedenle birçok Ripple (XRP) yatırımcısı, hodling yöntemine güçlü bir şekilde ikna olmuş gibi gözüküyor.

Çoğu XRP yatırımcısı, düzelme öncesinde Ripple (XRP) satın aldı ve hala % 70’in üzerinde kayıp olamasına rağmen paralarını tutmaya devam ediyorlar; ancak, zararlarını azaltma niyetinde değil gibi de gözüküyorlar. Esasında, fiyatın yıl sonuna kadar manifold değerini muhakkak takdir edeceğine inanıyorlar.

2017 yılında, Ripple (XRP), boğa döngüsünü sadece 70 günde tamamladı. Bu demektir ki, Mart 2017’den önce Ripple ailesine katılmaktan çok korkuyor olsaydınız, ilk pompayı kaçırmış olacaktınız. Nisan 2017’deki çöküşten sonra, eğer aşağı inmek için çok korkmuş olsaydınız, Mayıs 2017’de ATH’ye giden büyük bir pompayı kaçırmış olacaktınız. Bundan sonra, Eylül 2017’de bir düzeltme gerçekleştikten sonra, , 2017’nin sonunda paranızı traji-komik bir şekilde kaybetmeniz muhtemeldi.

Ripple için bakınız: Ripple CEO’su Brad Garlinghouse : ”Uzun vadede en iyi kazandıran para XRP olacak!”

XRP / BTC Grafiği (4H)

Aynı şey 2018’deki ralli için de geçerli. Aralarındaki fark ise, 2018 yılının Ocak ayındaki yatırımcının çok daha agresif olması ve piyasanın daha kısa sürmesidir (35 gün). Her iki durumda da düzeltme için eşit bir süre gerekmişti(203 gün). Bütün bunlar, bize Ripple’e (XRP) yatırım yapmanın bir hodling oyunu olduğunu işaret ediyor. Rallinin ne zaman gerçekleşeceğini tahmin edilmesi zor, ancak eğer ralli gerçekleşirse ve ralliye önceden dahil olamamışsanız, sizin için yılın geri kalanı artık çok da önemli değildir. 203 gün boyunca, kripto para birimleri ile ilgili genel anlamda düşünmeyi bırakın ve özellikle de Ripple (XRP) ya da diğer pazarlara nasıl yatırım yapmaya başlayabilirim diye düşünmeye başlasanız iyi olur. Bu da size iyi bir zaman kazandırmış ve pazar sürenizi de kısaltmış olursunuz. Ripple (XRP) bir kez daha koparma noktasındadır ve benzer bir ralli beklenebilir.

Diğer kripto paralar gibi Ripple (XRP) kriptosunu her belirleyici hamle öncesinde değerlendirebilmek zor olabilir. Bir balina olmadıkça kesin bir hareketin tarihini kesin olarak belirlemek mümkün olmayabilir. Ancak, ortalama yatırımcı için, piyasanın büyük bir gelişmeden önce bize gösterdiği gibi birçok işaret ve gösterge söz konusu olmakata.

Altın haç böyle önemli bir gelişmedir. Şimdi, bir Ripple (XRP) altın haç, günlük zaman diliminde gerçekleşirse bu bizim için çok önemlidir, ancak bu, 1H veya 4H zaman çerçevesindeki altın haçların fiyat rallisini göremeyeceği anlamına gelmez. Zorlayıcı koşulları kısıtlayarak, 4H grafiğinde ne zaman bir Ripple (XRP) altın haç görüldüğünde hemen sonrasında bir fiyat rallisi gördük. Bu sefer de farklı olmayacağı ne malum. Ayrıca, 2019’un başlarında gerçekleşmesi beklenen rallinin gün içerisinde tümüyle altın haçlara doğru uzandığını görmemiz muhtemel.

Ripple için bakınız: Bu Kripto Para Avcısı Haklı İse Bugün Ripple İçin Sansasyonel Gelişmeler Yaşanacak!!!
Paylaşabilir misiniz lütfen ?