Home Altcoin Justin Sun : TRON (TRX) fırtınası başlamadan öncesinde ısınıyor

Justin Sun : TRON (TRX) fırtınası başlamadan öncesinde ısınıyor

Justin Sun : TRON (TRX) fırtınası başlamadan öncesinde ısınıyor


0

TRON (TRX) kurucusu ilginç bir tweet attı; TRON fırtınası başlamadan önce ısınıyor. Bu tip paylaşımların bir kaç nedeni var elbette, yatırımcıları sıcak tutmak, destekçi topluluğunu desteklemek, TRX holderlarının sayısını artırmak. Bu çabaların ne kadar etkili olduğunu ölçme şansımız yok elbette.


 

Sun’ın bahsettiği TORN fırtınası başlayacak mı?

 

Dün yapılan açıklamalar arasında TronPay’in de tanıtımı yapıldı ve resmi cüzdan yayına alındı. Uygulama TRON geliştirici ekibi olan DAppPlay tarafından geliştirildi. Cüzdan TRON ağını destekleyecek Chrome uzantısı tarafından da destekleniyor. TRON yetkilileri TronPay’ın bir çok dilde yayına alındığını bildiriyor, bunun tek bir hedefi var elbette kitlesel kabulü artırmak.

Bu gelişmeleri takipçileri ile paylaşan Justin Sun şu ifadeleri kullandı

“TRON Gerçek fırtınadan önce ısınıyor.”

Diğer bir gelişme ise TRON blockchainde 24 saatlik işlem sayıları konusuydu. Blocktivity, kripto para işlem sayılarını listeleyen bir site, bu siteye göre 1,001,909 işlem ile 4. sırada yer alıyor.  (işlem sayılarını bu linkten görebilirsiniz)

Son bir hafta içerisinde TRON ile ilgili gelişmeler sıklıkla paylaşılmaya başlandı. Peki bu gelişmeler TRON fırtınası için yeterli mi?

Geçtiğimiz günlerde  CoinWar adlı oyunu piyasaya süreceğini duyuran Tron (TRX), online oyun şirketi NeoWorld ile ortaklık kuruyor.  Milyonlarca kullanıcının sahip olduğu sanal bir dünyada yaşamayı içeren Blockchain tabanlı oyunda,  herkes mutlak özerliğe sahip. Oyunun içerik oluşturucuları oyun içinde 106.000’den fazla sanal gayrimenkul paketi sattıklarını ifade ettiler.

Diğer bir gelişme ise 

Tron ana ağının  tokeni TRX yeni bir borsada daha listelenmeye başladı. Son olarak Tron Vakfı, tokenin kripto borsası Indacoin’de listelendiğini duyurdu, Belkide en önemli gelişme buydu çünkü, Visa ve Masrecard ile TRX almak artık mümkün. Londra merkezli Kripto para Borsası olan Indacoin Visa ve Masrecard ile TRX alım satım işlemlerini resmen başlattı.

Bu gibi gelişmeler piyasaların iyi olduğu bir dönemde duyurulsaydı, fiyata inanılmaz etkisi olacaktı. Ancak daha etkili haberlerin bile piyasada etkisinin çok cılız kaldığını görünce TRON fırtınası biraz daha bekleyecek gibi görünüyor.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?