Home Altcoin Bir sonraki boğa koşusunda şahlanması beklenen 3 kripto para

Bir sonraki boğa koşusunda şahlanması beklenen 3 kripto para

Bir sonraki boğa koşusunda şahlanması beklenen 3 kripto para

brave
0

Bu yazımızda, bir sonraki boğa koşusunda şahlanması beklenen 3 kripto paradan bahsedeceğiz. Eğer bir sonraki boğa koşusunda sizi zengin edebilecek kripto para arıyorsanız,  OAX, HOT ve XLM para birimlerini yakın mercek altına yatırabilirisiniz. 


Sizi zengin edebilecek 3 kripto para

Boğa ve Ayı piyasasında bir kripto para tacirinin düşünce şekli tamamen farklıdır. Son büyük boğa koşusu sırasında, iki tür para birimleri pump gördü. Bunlar, düşük piyasa hacmi olanlar ile çok düşük fiyata sahip olanlar.

Bu yüzden, büyük borsalarda listelenmiş adanmış ekibe sahip düşük piyasa hacmine sahip olan para birimlerinin boğa koşularında rakiplerine fark attığına bir çok kez şahit olduk.

Bu yazımızda bir çoğu tarafından pek de bilinmeen düşük market hacmine sahip ama ciddi potansiyeli olan bir para biriminden bahsedeceğiz: OAX! OAX, bir sonraki boğa koşusunda rakiplerine hız anlamda fark atması mümkündür.

Piyasa duyarlığı, 2018 yazından itibaren yılın 4. çeyreğine doğru değişmeye başladı. Teknik analizler, Aralık ayında boğa koşusu görebileceğimiz yönünde.

2017’de gerçekleşen son boğa koşusunda üste de bahsettiğimiz şekilde iki tür par birimlerinin fiyatlarında pump gördük. Bunlardan ilki, market hacmine bakılmaksızın token başı fiyatı düşük olan para birimleriydi. İkinci ise, çok düşük piyasa hacmine sahip olan para birimleriydi.

Kripto paralara ahakkında tecrübesi olmayan çoğu, kripto para biriminin piyasa hacmiyle gerçek değerinin önemini kavrayamaz.

Söz konusu üç para birimizden ilki, Binance’da listelenmiş olan OAX, ikincisi HOT ve üçüncüsü XLM.

OAX

OAX projesine daha dataylı başka bir yazımızda değineceğiz. Sadece proje hakkında şunu diyebiliriz ki, proje DEX odaklı. DEX‘te ölçekleme sorunlarına tabaka 2 çözümünü getiriyor. Konu ile en etkileyici kısım ise, zincir dışı emir defteri sunuyor, zincir dışı bir defteri yönetme ve kullanıcıların varlıklarının gözetim altına alınmaması gibi sıradışı çözümler sunuyor.

HOT

Holochain, ana akım İnternet kullanıcılarına hizmet vermek için tam işlevli merkezi olmayan uygulamalara olanak tanıyan bir barındırma platformudur. Bu uygulamalara muazzam kullanım hacimlerinde barındırmak ve yönetmek için gereken büyük ölçeklenebilir kripto-muhasebe altyapısını sağlar. Devamı için TIKLAYINIZ

STELLAR

Stellar’ı zaten anlatmaya gerek görmüyoruz. Konu ile ilgili sizi iki yazımıza yönlendirmek istiyorum.

1- Stellar (XLM) mı Ripple (XRP) mı?

2-Stellar Lumen (XLM) Yakında 1 Dolar Olabilir!

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave