Home Bitcoin Bitcoin Haber Binance CEO’su ” Düşen kripto para işlem hacmi beni endişelendirmiyor ”

Binance CEO’su ” Düşen kripto para işlem hacmi beni endişelendirmiyor ”

Binance CEO’su ” Düşen kripto para işlem hacmi beni endişelendirmiyor ”

brave
0

Binance CEO’su Changpeng Zhao son dönemde Düşen kripto para işlem hacmi ile ilgili konuştu. CNBC Afrika’ya verdiği 8 kasımlı röportajında Binance şirketinin mevcut piyasadaki çöküşün neden olduğu düşük ticaret hacimleri konusunda endişe duymadığını söyledi.


Düşen kripto para işlem hacmi bizi endişelendirmiyor

CNBC Afrika’nın Crypto Trader şovunda konuşan Changpeng Zhao, şirketinin, piyasanın çok istikrarlı hale geldiği geçen aydan bu yana yaklaşık yüzde 50’lik bir düşüş nedeniyle endişelenmediğini söyledi.
Düşen kripto para işlem hacmi hissedilir boyutta fakat hala karlı iş yapıyoruz diyen Zhao sözlerini şöyle sürdürdü:

Binance şu anda Ocak 2018’de gerçekleştirdiği işlem hacminin onda birini gerçekleştiriyor. Ancak, borsada bulunan hacimlerin çok üzerinde işlem yapılmakta. İşlemler, iki ya da üç yıl öncesinin çok üzerinde.

Yeni kayıt alımlarının ne boyutta olduğu sorulduğunda ise Binance Ceo’su

Tuttuğumuz kripto para miktarı giderek artıyor. Ocak ya da Şubat aylarındaki gibi çılgın boyutta değil fakat her gün düzenli olarak yeni kullanıcı kaydı almaya devam ediyoruz.

Düşen kripto para işlem hacmi fiyatlarını dengelemeye yöneltti diyen Zhao, insanların daha az ticaret yaptıkları zaman, genellikle kripto paralarını cüzdanlarına kaydırdıklarını belirtiyor. Ancak Binance BTC ile ilgili de şunları söyledi :

BTC şirketlerinde zaman içinde bir artış görülüyor. Bunun anlamı şu büyük olasılıkla insanlar BTC’yi bizlere taşımıyor.

Düşen kripto para işlem hacmi nedeniyle piyasaların yavaşlama dönemi geçirdiğini söyleyen Changpeng Zhao, Piyasada dinamo etkisi meydana getirecek birşeyin beklendiğini söyledi. Neyin tetikleyici olacağını tahmin etmenin zor olduğunu söyleyen Binance Ceo’su şöyle devam etti:

Kurumların kripto endüstrisine gireceğine bahse girerim. Görünüşe göre daha istikrarlı ve düzenlenmiş Coinlerin piyasaya girişine şahit olacağız.

Ekim ayında, yatırımcı ve kripto paranın savunucularından Mike Novogratz, kurumsal yatırımcıların 2019’un ilk ya da ikinci çeyreğinde piyasaya girmeye başlayacağını öngördü. Bunun BTC fiyatına yeni yüksek değerler getireceğini belirten Novogratz, kripto para piyasasının altını bulduğunu ifade ediyor. Mika Novogratz şöyle devam etti:

Düşen kripto para işlem hacmi var. Evet ama Bitcoin 6,000 dolar seviyesinde artık tutundu. Evet geçen senenin fiyatından çok uzak ama artık bir değer hazinesi olarak kabul görüyor.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave