Home Altcoin 2020’ye kadar Hodl etmeniz gereken 4 Token

2020’ye kadar Hodl etmeniz gereken 4 Token

2020’ye kadar Hodl etmeniz gereken 4 Token

brave
0

2020’ye kadar Hodl etmeniz için bazı tokenleri sizin için araştırdık. İşte bu tokenler.


2020’ye kadar HODL için 4 token

Tahmin edilemeyen seviyelere yani aşırı doygunluğa ve aşırı enflasyona girdiği kanıtlanmış bir pazardayız. Tek amacı anında kar getirmek olan projelerden uzak durarak bu işe başlamalıyız. Bunun yerine hileli pazarlama kampanyaları yapmayan ve kampanyalarında ürünlerinin özelliklerini, yeteneklerini ve ince ayrıntılarını ön plana çıkaran projelere odaklanmalıyız.

Bazı tokenler sonunda kirli bir peçete kadar değersiz olabilirler. Bazı tokenler ise sadece kripto portföyünüze girmeyi değil, tüm blokzincir ekosistemine yeni bir değer katmayı amaçlamaktadır.

Kripto paralara ve diğer blokzincir projelerine yatırım yaparken, kendi araştırmanızı yapmak son derece önemlidir. Ayrıca, körü körüne kumar oynamadığınızdan ya da kolayca para kaybetmek yerine yatırım yaptığınızdan emin olmanız gerekir.

Şimdi, 2020’ye kadar HODL etmeniz gereken 4 kripto paraya bakalım.

Electrify.Asia (ELEC) – 5.5 Milyon Dolar

Dünya nüfusunun %60’ından fazlası Asya’da ve bunun da yaklaşık %50’si şehirlerde yaşıyor. Merkezi güç şebekelerine bağlı olarak yaşarlar. Güvenlik ve elektrik piyasasının şeffaflığı her zaman istenilen talepler olmuştur.

Electrify.Asia, Güneydoğu Asya’nın blokzincirde çalışan ilk perakende elektrik pazarı olarak görülüyor.

Electrify.Asia’nın yenilikçi ve geniş elektrik ekosistemi, blokzincirde güvence altına alınan ve ELEC tokeni ile desteklenen akıllı enerji sözleşmelerdir.

ELEC fiyatı, CoinMarketCap’te 0.011667 $ veya 181 Satoshi olarak listeleniyor.

Pundi X (NPXS) – 225 Milyon Dolar

Pundi X, kripto para birimini herkes için erişilebilir kılmak için başlatılan bir proje. Temassız ve mobil perakende satış noktası (POS) için kapsamlı bir uçtan uca çözümdür. Bunun için iki araç kullanıyor:

  • Mobil uygulama ve cüzdan
  • POS terminalleri ile temassız akıllı ödeme kartı

NPXS fiyatı şu anda 0.0015 $ veya 24 Satoshi civarındadır.

SophiaTX (SPHTX) – 11.6 Milyon Dolar

SophiaTX, kurumsal uygulamaya yönelik olanakları ve güvenli blokzincirin kullanımını büyütme amacı ile geliştirilmiştir. SophiaTX, blokzinciri SAP ve diğer büyük ERP, SCM ve CRM sistemleri ile entegre eden halka açık bir blok platformudur.

SophiaTX, CoinMarketCap’e göre şu anda 11.6 milyon dolarlık piyasa değerine sahiptir. 0.06 $ veya 936 Satoshi’den işlem görüyor.

Morpheus Network (MORPH) – 2.7 Milyon Dolar

Morpheus Network, endüstri devleri ve emektarları tarafından küresel tedarik zinciri sorunlarının üstesinden gelmek için kuruldu. Morpheus Network, blokzincir teknolojisini otomatikleştirme, optimize etme ve güvenceye alma amacı ile kullanan tam hizmet, global, otomatik, açık tedarik zinciri platformudur.

Morpheus Network, CoinMarketCap’e göre şu anda 0.09 dolar veya kabaca 1,476 Satoshi’den ilem görüyor.

Diğer haberler için tıklayınız.

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave