Home Altcoin Tron (TRX) yeni borsada 5 fiat para ile listeleniyor

Tron (TRX) yeni borsada 5 fiat para ile listeleniyor

Tron (TRX) yeni borsada 5 fiat para ile listeleniyor


0

Tron(TRX) yeni borsada listelenmeye başladı. Tron ekosistemi gelişip desentralize internet oluşturma hedefine ulaşmaya gittikçe yaklaşırken Tron mainnet’in yerel tokeni TRX yeni bir borsada daha listelenmeye başladı. Son olarak Tron Foundation, tokenin kripto borsası Indacoin’de listelendiğini duyurdu.


15 dakikada TRX alın

Bu borsada TRX almak isteyen kullanıcılar, bunu 15 dakika içinde gerçekleştirebilirler. Borsa 5 önemli resmi para ile alımı mümkün kılıyor. Bunlar: USD, EUR, GBP, AUD ve RUB. Visa ve masterCard müşterileri 3D Secure şifresi kullanarak da Indacoin’de TRX alabilecekler.

Tron Foundation’un son bloğunda şunlar yazılı:

“Indacoin IOS ve Android için mobil uygulamalar geliştirdi. Burada yalnızca kredi kartı kullanarak Tron almakla kalmayacak aynı zamanda TRX’i diğer kripto paralarla da karşılıklı olarak değiştirebilecek ve satabileceksiniz.”

Indacoin’in kripto yolculuğu

Borsa, özellikle banka kartları olmak üzere dolandırıcılık girişimlerini tespit için son teknoloji kullananan bir platform temelinde dizayn edildi. Sağlam müşteri sayısı oluşturmak için 30 farklı değerlendirme faktörü kullanıyor. Londra bazlı şirket 2014’te kuruldu ve dünya genelinde müşteriye kripto para sunuyor.

Şu an itibariyle Indacoin 700 üzerinde dijital para listeliyor ve Amerika hariç tüm ülkelere hizmet veriyor.

Dijital paralar üzerindeki düzenleyici duruş açık değil. Hükumetler henüz dijital koinlerin durumu üzerinde bir konsensus oluşturmadı. Çin ve Hindistan gibi ülkeler kripto karşıtı bir tutum sergilerken, Amerika bir düzenleme taslağını izliyor.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
cryptopazar_koinmedya