Home Altcoin Ripple, Coinbase borsasına kötü sürpriz yapmaya hazırlanıyor!!

Ripple, Coinbase borsasına kötü sürpriz yapmaya hazırlanıyor!!

Ripple, Coinbase borsasına kötü sürpriz yapmaya hazırlanıyor!!

brave
0

Ripple’ın esas amacı, güçlü ortaklar kurarak sınır ötesi finansal işlemleri merkeziyetsiz finansal araçlar ile gerçekleştirmek. Ripple’ın yapmış olduğu tüm anlaşmalar, Coinbase gibi rakiplerini egale etmek için imkan tanıyor. Ripple Coinbase borsasına kötü sürpriz yaparak onu istikrarsızlığa sürükleyebilir.


Ripple, Coinbase borsasına kötü sürpriz yapabilir

NASDAQ borsasıyla işbirliği görüşmelerine başlayınca, sonunda kısmet Ripple şirketinin yüzüne güldü. Bu görüşmeler dört aydır devam ediyor. Büyük ihtimalle Nasdaq’ın 2019’da açılacak kripto platformunda Bitcoin’in yanında ilk listelecek olan Altcoin Ripple olacak.

İki tarafın arasındaki şu ana dek süregelen diyoloğa göre, bu işbirliği piyasa hacmi bakımından XRP tokenı Ethereum’un yerine kalıcı olarak geçirecek.

İçeriden bir kaynağa göre, Nasdaq’ın listelemedeki en büyük kriteri ölçeklenebilirlik olacak. 2019’da Nasdaq bünyesinde açılacak olan kripto para borsasında piyasa hacmi bakımından büyük kriptoları listelerken XRP’yi görmezden gelemezler.

Sözlerine, Ripple’ın XRP’sinin Bitcoin Cash‘ten daha fazla dikkat çektiğini ve Bitcoin Cash’in listelendiği tüm borsalarda XRP tokenının da listelenmesi gerektiği belirtti. Bunu inatla yapmayan kendi kaybedeceğini söyledi.

Bu açıklamalar ile ABD‘de bulunan tacirlerin ve yatırımcıların fonlarını Coinbase’den çekip Nasdaq’ın yeni kurulan borsasına taşıyabileceğinin sinyallerini vermiş oldu. Sonuçta Coinbase saygın bir borsa olabilir ancak diğer tarafta söz konusu olan dünyanın ikinci büyük borsası NASDAQ!!!

Nasdaq borsasından bir başka kaynak, XRP’nin yakın zamanda ikinci en büyük kripto para birimi olacağını söyledi. Listelenmedeki ana odak noktası piyasa kapasitesi olduğundan dolayı, XRP’nin dahil olmasının altında yatan sebep sanırım ortada olduğunu söyledi.

 

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave