Home Altcoin Hard forkların fiyata etkisi olmakta, Oyster (PRL) hard fork tarihini açıkladı!

Hard forkların fiyata etkisi olmakta, Oyster (PRL) hard fork tarihini açıkladı!

Hard forkların fiyata etkisi olmakta, Oyster (PRL) hard fork tarihini açıkladı!

brave
0

Hard forkların fiyata etkisi olmakta, Oyster (PRL) hard fork tarihini belirledi. Hard fork bugün düzenleniyor. Oyster Protokol hard forku, kullanıcıları Opacity ve kripto para birimi OPQ ile tanıştıracak.


Oyster (PRL) hard fork tarihi

Opacity”, Oyster protokolunde bir aracın ismidir. Bu araç, bireylere belge ve dosyaları merkeziyetsiz ve takibi mümkün olmayacak şekilde paylaşma imkanı vermektedir. Dosyasını ekleyen kullanıcılar, dosya üzerindeki tüm kontrolun tasarrufu kendilerindedir. Tüm dosyalar özel ve gizlidir.

Toplam 130 milyon adet OPQ olacak. Hard Fork tarihi yani bugün saat 24’e kadar cüzdanında ne kadar PRL varsa aynı değerde OPQ gönderilecek.

Haberin yazıldığı an itibariyle, dolaşımda 103 milyon adet PRL tokenı var. Bunun anlamı, hard fork tamamlanır tamamlanmaz, 130 miilyon OPQ tokenın 103 milyonu bitecek.

20 milyon OPQ adeti operasyonlar ve yönetim kadrosu için ayrılmış durumda. 5 milyon OPQ adeti de çalışanlar için hem şimdi hem de ileride maaş karşılığı olarak tahsil edilmiş durumda. Geriye kalan 2 milyon adet OPQ ise, zor zamanlar için acil ihtiyaç olarak ayrılmış.

OPQ ekibi, hard fork biter bitmez yeni para birimini borsalarda listelemek için uğraş verecek.

Tüm PRL ticari işlemleri 29 Ekim’de durduruldu. Ancak yöneticiler en kısa sürede likiditeyi geri getirmeyi düşündüklerini söyledi.

Şirketin ikinci para birimi – SHL olarak da biliniyor – önümüzdeki haftalarda yeni bir hard fork ile çıkarılması planlanıyor. Herhangi bir hard fork tarihi ayarlanmış değil ama planlarında bu para birimini çıkarmak var. Şirket, konu ile ilgili daha geniş bilgilerin yakında duyurulacağını belirtti.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave