Home Bitcoin Finder kripto para raporu, Bitcoin, Ethereum, Ripple, Stellar ve Verge yüksek kazanç öngörüyor

Finder kripto para raporu, Bitcoin, Ethereum, Ripple, Stellar ve Verge yüksek kazanç öngörüyor

Finder kripto para raporu, Bitcoin, Ethereum, Ripple, Stellar ve Verge yüksek kazanç öngörüyor


0

Son Finder kripto para raporu bu ay sonu ve gelecek yıl sonu için 13 coinin fiyat hareketlerini analiz ederek birtakım öngörülerde bulundu. Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), XRP, Stellar (XLM), EOS ve Verge (XVG) için boğa tahmininde bulunulurken, Tron (TRX) ve Bytecoin (BCN) Coin için gelecekte negatif bir tablo çiziliyor.


Finder kripto para raporu boğa eğilimini işaret ediyor

10 kripto para alanında uzman analistin Son Finder kripto para raporu 13 kripto parayı içeriyor. Raporda en çok trend olabilecek coinler seçildi. 13 coinden, Verge’nin % 76 oran ile 1 Aralık 2018’e kadar en yüksek fiyat artışını yaşayacağı tahmin ediliyor. Bunu Etherium için % 32 ve Bitcoin için % 29 oranı takip ediyor.

Finder kripto para raporu devamında XRP’nin başarısı için oldukça pozitif bir tablo çizilirken gelecek yıl için ortalama % 327’lik bir artış öngörülüyor. Etherium için % 211 ve EOS için ise % 189 oranı belirlenmiş.
Buna ek olarak, Tron için bu ay sonunda negatif bir tablo çizilmiş. 2019 sonuna kadar Bytecoin için ise yüzde 5 kayıp öngörülüyor.

Bitcoin öngörüsü

Finder kripto para raporu Bitcoin için ufukta boğa eğilimini görüyor. Bitcoin’in 1 Aralığa kadar 8.200 dolar olacağı tahmin edilirken, gelecek yıl sonuna kadar, yaklaşık %164’lük bir artışla 16.732 dolar seviyesini bulacağı öngörülmüş. Panelistlerden Joerg Molt konu ile ilgili şu ifadelerde bulundu:

5 Kasım’da vergilendirme başlıyor. İnsanlar geçen yıl olduğu gibi BTC den boğa bekliyorlar. Sene sonu ve gelecek senenin BTC için yükseliş trendinde geçeceğini öngörüyorum.

Ethereum

Son Finder kripto para raporu Ethereum (ETH)içinde pozitif bir tablo çizmiş. Finder’ın tahminine göre bu ay sonuna kadar 261 dolara tahmininde bulunurken, 2019 sonunda ise % 211’lik bir artışla 615 dolar tahmininde bulunuluyor. Genson Glier konu ile ilgili şu ifadeleri kullandı:

Casper projesi aktif hale geldiğinde ağın hızı ve kapasitesini artıracak

Ripple öngörüsü

Finder kripto para raporu % 300’ün üzerinde artışla XRP’nin önümüzdeki yıl sonuna kadar 1.90 seviyesine ulaşacağını tahmin ediyor. Kasım ayı sonu ise 0,57 dolar seviyesinde seyredecek.

Stellar XLM

Stellar Lümen (XLM) için raporda 2018 yılı aralık ayında 0.28 dolarlık değer öngörüsünde bulunuluyor. 2019 sonunda ise değerin 0.45 dolar olacağı söyleniyor. Joseph Raczynski Stellar ile ilgili şu ifadelerde bulundu:

Yavaş yavaş ama umut vaat eden bir başka platform

 

Verge (XVG)
Uzun zamandır sessiz olan Verge (XVG), bu ay sonuna kadar en yüksek artışla % 76’lık bir yükseliş yaşayacağı ve gelecek yıl sonuna kadar 0.024 dolar veya 0.028 dolar değerinde artış göreceği tahmin ediliyor. Panelist Genson Glier ise 1 Aralık 2018 ve 2019 yılı sonu için en yüksek tahminlerini sırasıyla 0.056 ve 0.068 dolar olarak verdi.

EOS

Finder kripto para raporu son olarak EOS için Kasım sonuna kadar 5,83 dolar değeri ve 2019 sonuna kadar 14.87 dolar seviyesini öngörüyor. Tiana Laurance şu ifadelerde bulundu:

EOS çok değerlendi ve sıkı bir ekibi var. Eğer Ethereum’a alternatif olmayı başarırlarsa, kriptoları için daha çok talep olacaktır.

Joseph Raczynski ise şunları söyledi:

5. en büyük kripto para EOS, bu seviyede kalmak ve değerini arttırmak için sıkı çalışıyor.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
cryptopazar_koinmedya