Home Ethereum Ethereum’a dikkat !!!

Ethereum’a dikkat !!!

Ethereum’a dikkat !!!


0

Ethereum’a dikkat. Ethereum her ne kadar 1400 dolar seviyesinden 200 dolar seviyelerine kadar süren ve yatırımcılarını bir hayli hayal kırıklığına uğratan bir ralli yaşamış olsa da, yeni projeleriyle Blockchain sektörünü sarsmaya hazırlanıyor!!!


Ethereum’a dikkat !!! Ethereum’dan son gelişmeler

 

Ethereum dünyayı sarsacak yeni projelerle geliyor ve bunlardan en önemlisi de Oracles projesi. Bu projeler genel kabul gördüğünde Ethereum için herşey çok farklı olacak. 40 yıldır işletme sektöründe olan Harward mezunu Ian McLeod’un Ethereum hakkında ilginç tespitleri var.

Ian McLeod:

’’Dünya Ethereum’un yeni projelerini benimsediğinde, Ethereum anıtsal bir koparma yaşayacak.’’

Ethereum’un fiyatı pazartesi günü % 4 oranında arttı. Geçen haftaya göre ise bu artış %8 lere ulaştı ve Ethereum 210 dolar gibi en azından son aylar için yüksek sayılabilecek bir fiyattan işlem görmeye başladı. McLeod Ethereum fiyatı için de öngörülerini açıkladı:

“Ethereum boğa topraklarına geri döndü. Ethereum’un yıl sonundan önce önemli kazanımların yakalayacağını düşünüyorum. 2018 yılı sonunda Ethereum’un 500 dolar seviyesine dayanacağını, 2019’da da bu yukarı doğru olan seyrin devam edeceğini düşünüyorum.’’

McLeod ekliyor:

“Resmi doğrulamak için Ethereum’un yeni sözleşmeleri piyasaya sürülmeden önce bir Blockchain zincirinde test edilmelidir. Ethereum bu şekilde rüzgarı arkasına almış olacaktır. Ayrıca Oracles’ın piyasada nasıl bir etki oluşturacağını çok merak ediyorum. ”

Sonuç olarak

Bizlerde Ehereum’un hak ettiği yerde olmadığını düşünüyoruz. Sonuçta 2018 yılında yayınlanan Token’ların %90’ı ethereum platformunda oluşturuldu. Ancak bunların yansıması Ethereum’da gözükmedi. Bizler Ethereum tabanlı akıllı sözleşmelerin, güvenilir bilgilerle beslendiğinde, Ethereum fiyatlarının patlayacağını düşünüyoruz.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?