Home Altcoin Bloomberg kripto para tahmini, Bitcoin, Ethereum, Ripple, EOS, Staller, IOTA Cardano haberleri

Bloomberg kripto para tahmini, Bitcoin, Ethereum, Ripple, EOS, Staller, IOTA Cardano haberleri

Bloomberg kripto para tahmini, Bitcoin, Ethereum, Ripple, EOS, Staller, IOTA Cardano haberleri

brave
0

Bloomberg kripto para tahmini ‘nin yanı sıra bugün sizlere birçok kripto para ile ilgili gelişmelerden söz edeceğiz. Bloomberg’in yaptığı teknik analize göre piyasa yatay hareketlerden kurtuluyor ve bir Noel baba rallisi yaklaşıyor.

 Bloomberg kripto para tahmini : kripto rallisi başlamak üzere

Bloomberg kripto para tahmini ‘ne göre, göstergeler, yıl sonunda Bitcoin ve altcoinler için yaklaşan bir boğa koşusunun habercisi:

“En büyük dijital paralardan bazıları için teknik göstergeler, kripto piyasasının durgunluktan kurtulacağına işaret ediyor. Ve piyasanın yıl sonunda ralli başlatmak için hazır olduğuna işaret ediyor.”

Ayrıca, Bloomberg, teknik analizde fiyatın kısa dönemli eğilimi ile uzun dönemli eğilimi arasındaki ilişkiyi gösteren MACD göstergesinin olumlu sinyaller verdiğini belirtti:

Bloomberg Galaxy Crypto Index tarafından hesaplanan MACD (hareketli ortalamaların uyumu/uyumsuzluğu) göstergesi, bir ay içinde ilk kez olumlu sapmaya girdi. Bu hareket ise fonun yaklaşık yüzde 30’unu oluşturan Bitcoin’de yukarı yönlü trende işaret ediyor. ”

 Üst düzey eToro piyasa analisti Mati Greenspan da Bloomberg kripto para tahmini ‘ne katılıyor:

“Teknik göstergeler ve temel özellikler harika görünüyor. Tüm göstergeler kripto piyasasında bir Noel Baba rallisine işaret ediyor. ”

Fakat Bloomberg haberalma analisti Mike McGlone, Greenspan ile aynı fikirde değil. Geçtiğimiz ayın sonlarında CNBC’de yayınlanan Crypto Trader’a verdiği demeçte, göstergelere göre, hala piyasaların ayı trendinin etkisinde olduğunu söylemişti.

En son EOS ve Ethereum haberleri

Merkezsiz kripto platformu BancorX artık Ethereum (ETH) ve EOS‘u destekliyor.

Protokol, kullanıcıların bir kripto borsası kullanmadan ETH ve EOS’u birbirine dönüştürebilmelerini sağlıyor.

Monero, Cardano, Stellar, XRP, Tezos, Decred, Groestlcoin, Lisk, Zencash and Zcash Trezor’da listeleniyor

Donanım cüzdanı Trezor, yeni bir donanım yazılımı güncellemesi ile Trezor Model T’ye dokuz kripto parayı kapsayan büyük bir liste ekledi. Trezor donanım  güncellemeleri 2.0.9 ve 1.7.1 ile geliştirildi. Bu güncellemeler sonucunda, Trezor Model T 2.0.9 donanım sürümü ile dokuz adet yeni kripto para desteklenecek.  Ayrıca Trezor One’ın 1.7.1  yeni donanım sürümü de tam WebUSB desteği ile piyasaya sürüldü.

Ripple haberleri

İsveçli bir finans grubu ve Ripple’ın uzun süreli ortağı SEB, Ripple’nin xCurrent ödeme platformunu kullanarak milyarlarca dolar para transfer gerçekleştirdiğini  açıkladı.

Şirketin işlem hizmetleri başkanı Paula da Silva:

“Geçen yıl, platformun sadece bir müşterisi vardı. Artık tüm müşterilerimiz, Ripple platformunda İsveç ve ABD arasında şirketler arası transfer gerçekleştiriyor. Söz konusu işlemler birkaç milyar dolarlık işlemlerdir. Bu işlemleri daha iyi hale getirmek için neye ihtiyacımız olacağını anlamaya çalışıyoruz. ”

IOTA ile ilgili en son gelişmeler

Merkezsiz araç veri platformu carVertical, IOTA tangle teknolojisini  en son stratejilerini gösteren bir video yayınladı.

“Bir OBD (yerleşik tanı) cihazı arabanızı izler ve verileri IOTA Tangle’a işler. Aracınız hareket halindeyken GPS ile sürekli kontrol edilir. Koordinatlar, motor durumu ve akü seviyesi IOTA işlemi olarak kaydedilir.”

“Araç ücretli park alanında durursa, carVertical.CITY devreye girer. Ve aracın parkta bekleme süresini ve o bölgedeki park ücretini otomatik olarak kaydeder. Aracınızı tekrar hareket ettirdiğinizde, bir uygulama otonom olarak parkınızın bittiğini ve park ücretini belirten yeni bir IOTA işlemi yapar. ”

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave